נועה קולר מגיבה על הטענות נגד ארז דריגס: "אני שבורה וכואבת"

השחקנית פרסמה פוסט שבו שיתפה בתחושותיה בעקבות הטענות נגד שותפה ליצירת "חזרות" שפגע מינית בנשים • לדבריה, "לא הייתי מודעת להתנהגויות האינטימיות, המטרידות והמיניות שלו בשום רמה"
שני נחשוני
19 בפברואר 2021
14:29

השחקנית ואחת מיוצרות הסדרה "חזרות", נועה קולר, הגיבה היום (שישי) בפוסט באינסטגרם לטענות נגד שותפה ליצירה ארז דריגס לפיהם כביכול פגע מינית בכמה נשים. קולר כתבה כי "אני שבורה וכואבת. לא הייתי מודעת להתנהגויות האינטימיות המטרידות והמיניות שלו בשום רמה. פגיעה מינית היא דבר קשה מאוד שאני מגנה בכל תוקף". 

"מה שכן ידעתי, זה שלפני ארבע שנים, במהלך הכתיבה של 'חזרות', ארז כינס אותי לשיחה והתוודה בפני שהוא מכור למין בהחלמה", הוסיפה קולר. "ניסיתי להבין לעומק מה זה אומר והוא שיתף אותי בכך שהוא הולך לקבוצת תמיכה, שיש לו פסיכיאטר, פסיכולוג ומלווה איתו הוא בקשר יומיומי. שאלתי אותו אם הוא עשה מעשה פלילי או אלים כלפיי מישהי והוא אמר לי שמעולם לא, ושכל האינטראקציות המיניות שלו היו תמיד חוקיות ובהסכמה מלאה, ובנוסף ביקש ממני שנכניס לסדרה דמות של מכור למין, כחלק מההחלמה וכדי לעורר שיח ציבורי בנושא". 

View this post on Instagram

A post shared by Noakoler (@noa_koler)

הפרשה התפוצצה לאחר שהאתר "פוליטיקלי קוראת" פירסם ארבע עדויות של נשים נגד דריגס. הן הציגו התכתבויות בעלות אופי מיני איתו וטענו לפגיעה מינית מצידו. דריגס הגיב: "הריאיון שלי בידיעות אחרונות הציף התנהגות שלי, שפגעה בכותבת הפוסט ובאחרות. עשיתי כל מה שדרוש כדי להשתנות. חלק מהשינוי הזה היה כתיבת הסדרה "חזרות" שהציבה בפריים טיים צדדים מבעיתים ולא ראויים שעליהם אני מצטער ומתבייש. התהליך הזה עדיין לא הסתיים ואני מקווה שאוכל בבוא העת להתנצל בפני אלו שפגעתי בהן".