רגב ונתניהו, ארכיון
צילום: הדס פרוש, פלאש 90

זעם בלשכת נתניהו על רגב: ירדה מדף המסרים

מתיחות חריפה בין השרה ללשכת רה"מ, הרקע: "התנהלות עצמאית בקמפיין" • מלשכת רגב נמסר: "אין לדברים כל שחר. השרה רגב הדגישה בדבריה את דרכה של הליכוד"
מיכאל שמש
22 בפברואר 2021
07:53

בימים האחרונים מתפתחת מתיחות חריפה בין לשכת ראש הממשלה בנימין נתניהו לבין לשכת שרת התחבורה מירי רגב: בלשכת נתניהו יש זעם גדול על רגב, בין היתר בעקבות כך שהיא מתנהלת בצורה עצמאית בקמפיין ובשבוע שעבר היא הגדילה לעשות כשירדה מדף המסרים של המפלגה. בלשכת רגב ובלשכת נתניהו הכחישו את הדיווח.

רגב ביקרה בהסתדרות ושם, לצד יו״ר ההסתדרות, אמרה שהגיע הזמן שיהיה פנקס כחול במקום הפנקס האדום המיתולוגי שנתפס כפותח דלתות לחברי המועדון הסגור של מפלגת מפא״י ההיסטורית.

בלשכת ראש הממשלה לא אהבו את הדברים האלה בכלל. בכיר בקמפיין אמר שרגב עושה ״נזק גדול״, וכל זה קורה כשברקע היחסים בין נתניהו לרגב בשפל. גורם שבקיא ביחסים בין השניים אומר שראש הממשלה מאוכזב מההתנהלות של רגב לאחרונה, בין היתר גם בנושאים של מינויים פוליטיים.

רגב, האישה הראשונה בליכוד מי שנחשבה בעבר למקורבת מאוד, בימים אלה קצת מורחקת מהסביבה הקרובה.

מלשכת רגב נמסר בתגובה: "אין לדברים כל שחר. השרה רגב הדגישה בדבריה את דרכו של הליכוד, שמאז ומתמיד ידע לאפשר לכל עובד העסקה בכבוד תוך הגנה על זכויות העובדים, לצד שמירת השוק החופשי והתחרות. אין ולא הייתה כל מתיחות בנושא בין השרה רגב ללשכת ראש הממשלה".