-
צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

אב מקריית גת חשוד שדקר למוות את בנו בן ה-14

הנער הובהל במצב אנוש לבית החולים, שם מת מפצעיו • מחקירה ראשונית עולה: האב נכנס לחדר של ילדו ודקר אותו בסכין מסיבה שאינה ברורה. הוא נחקר במשטרה, לא היו תלונות קודמות נגדו • שכן של המשפחה לכאן חדשות: "הוא אדם עדין וצדיק, מתפלל בבית הכנסת. אומרים שהוא חטף התקף עצבים והשתגע פתאום"
איציק זוארץ ואסף פוזיילוב
17 במרץ 2021
23:39
עודכן ב 06:15

נער בן 14 מקריית גת נדקר למוות הלילה (חמישי), אביו בן ה-37 נחקר במשטרה בחשד לרצח. האם הזעיקה את כוחות ההצלה בסמוך לאירוע, האבא נמלט מהזירה לחורשה שמאחורי הבית - שם נתפס לאחר סריקות נרחבות. מחקירה ראשונית עולה כי בשלב מסוים, מסיבה לא ברורה, האבא נכנס לחדר של ילדו הבכור ודקר אותו. עוד עולה כי לא היו תלונות קודמות נגד האב.

בזמן האירוע נכחו בבית ילדים נוספים. הנער הובהל לבית החולים ברזילי באשקלון במצב אנוש, שם מת מפצעיו. שכן של המשפחה מסר לכאן חדשות: "הכרתי את האבא, הוא אדם מאוד עדין, מתפלל בבית הכנסת עם אנשים בשכונה. לא היה איתו אף פעם שום מקרה, אומרים שהוא חטף התקף עצבים והשתגע פתאום".

שכנים נוספים שהכירו את המשפחה סיפרו כי "נראה שהאב השתגע". עוד העידו כי האב הוא יבואן ואיש עסקים אמיד, כך לדבריהם. "אדם אהוב ומוכר, הכי עדין והכי שמח. הייתי אולי מצפה מאחרים בקהילה, לא ממנו. בשנה האחרונה לא עבד. הם עברו לשכונת הווילות לפני שנה וחצי, השתדרגו".

שכנים של המשפחה: "הם השתדרגו לווילה לפני שנה וחצי. האבא הוא איש עסקים אמיד, אדם עדין ושמח. בשנה האחרונה לא עבד"

חובש מד"א, אמיר פרץ, מסר מהזירה כי מדובר באירוע קשה מאוד. "כשהגעתי לבית הובילו אותי לנער ששכב מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה, עם פציעות מדממות בגופו. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ופינינו אותו לבית החולים במצב קריטי תוך ביצוע פעולות החייאה". בתום הערכת מצב של המשטרה הוחלט על הקמת צוות מיוחד לחקירת האירוע.