לינוי אשרם
צילום: איגוד ההתעמלות

חג שמח: לינוי אשרם קטפה מדליית זהב בקרב רב באליפות אירופה

במשחק הראשון שלה לעונה - המתעמלת האומנותית זכתה במקום הראשון עם ציון כולל של 98.450 נקודות • מדובר בסיפתח מעולה לאשרם, שנמצאת בהכנות שיא למשחקים האולימפיים בטוקיו • מחר תופיע בכל הגמרים של המכשירים הבודדים, כך שתוכל לקטוף עוד מדליות נוספות מהתחרות
יואב בורוביץ'
27 במרץ 2021
18:42

אלופת אירופה בהתעמלות אומנותית, לינוי אשרם, זכתה היום (שבת) במדליית הזהב בקרב רב בגביע העולם בסופיה. ציונה המשוקלל לאחר יום המוקדמות השני עומד על 98.45 נקודות, בהחלט סיפתח טוב לחג.

אשרם ביצעה את תרגיל האלות בציון 25.75 ואת תרגיל הסרט בציון 21.35, מה שזיכה אותה במקום הראשון. היא גם התברגה בכל ארבעת הגמרים שיתקיימו מחר. לצידה התברגה המתעמלת עדי כץ לגמר החישוק.

באיגוד ההתעמלות הישראלי שיבחו את ההישגים: "גאים בה על תוצאה מצויינת, ללא ספק תוצאה של עבודה קשה ומאומצת של לינוי והמאמנת שלה, איילת זוסמן, שגם במקרה היום חוגגת יום הולדת". אשרם וזוסמן נמצאות בשיא ההכנות למשחקים האולימפיים בטוקיו, שיתקיימו בעוד פחות מ-120 יום. מחר תופיע אשרם בכל הגמרים של המכשירים הבודדים, כך שתוכל לקטוף עוד מדליות נוספות מהתחרות. 

עוד נמסר מאיגוד ההעלמות כי זו התחרות הבין לאומית הראשונה אליה יצאה לינוי העונה, "בה הציגה תרגילים חדשים עם דרגות קושי גבוהות יותר". באיגוד שיבחו גם את הופעתה של המתעמלת עדי כץ, "שיצאה לראשונה לגביע עולם כמתעמלת בדרגת סניור, ביצעה תחרות טובה מאוד וגם הצליחה להתברג בגמר חישוק".