חברי הלהקה בליל הזכייה בתחרות האירוויזיון, אפריל 1
צילום: גטי אימג'ס

בקרוב: חמישה שירים חדשים של אבבא לקראת האיחוד הדיגיטלי

"הקולות של אנייטה ואנני-פריד אמנם ירדו בטון אחד, אבל התוצאה היא לגמרי אבבא", אמר חבר הלהקה ביורן אולבאוס בריאיון שפורסם אתמול • בשנת 2018 פורסם כי חברי הלהקה נערכים לסיבוב הופעות משותף ראשון באמצעות הולוגרמות • המופע שהתעכב מאז צפוי להתקיים בשנה הבאה, אז תציין הלהקה 50 שנה להקמתה
אלון פרוכטר
18 באפריל 2021
08:20

לפני שבועיים מלאו 47 שנים לזכייה ההיסטורית של להקת "אבבא" באירוויזיון של 1974. בשונה מלהקת "כוורת" הישראלית שהופיעה איתה אז, הלהקה השוודית לא התאחדה ולו למופע אחד בלבד מאז שהתפרקה בשנת 1982. לפני שלוש שנים הודיעו חברי הלהקה כי יתאחדו לסיבוב הופעות ראשון - באמצעות הולוגרמות. אלא שמאז פרצה מגפת קורונה והמופע המצופה התעכב.

החודש לפני 47 שנים: אירופה פוגשת לראשונה את הלהקה משוודיה, אירוויזיון 1974 בבריטניה

בריאיון שפורסם אתמול (שבת) בעיתון "הטיימס" הלונדוני, סיפר חבר הלהקה ביורן אולבאוס, כי ההכנות למופע חודשו. לדבריו, הוא ושלושת החברים האחרים בלהקה - בני אנדרסון, אנייטה פלטסקוג ואנני-פריד לינגסטד, צולמו בספטמבר האחרון בלונדון לפרוייקט השאפתני אותו הוא מכנה "אבבאטארס" (שילוב של המילים אבבא ואווטאר). בנוסף הודיע שהלהקה הקליטה חמישה שירים חדשים, במקום שניים בלבד כפי שפורסם לפני שלוש שנים, כמעין פיצוי למעריצים שנאלצו לחכות לאיחוד יותר ממה שתוכנן.

"הקולות של אנייטה ואנני-פריד אמנם ירדו בטון אחד, אבל התוצאה היא לגמרי אבבא", אמר אולבאוס. כעת סיבוב ההופעות ויציאת השירים החדשים מתוכננים לשנת 2022, אז תציין הלהקה 50 שנה להקמתה.

תגיות:
מוזיקה