אתלטיקו מדריד
צילום: רויטרס

עידן עופר, מבעלי אתלטיקו מדריד, על האליפות: "הרגשה של אופוריה"

עופר סיפר לכאן רשת ב על ההרגשה אחרי האליפות ההיסטורית: "צריך לזכור שאנחנו לא נחותים משאר הקבוצות הגדולות" • הוא הוסיף: "שמח שיש היום הרבה יותר אוהדים של אתלטיקו בישראל"
ליאן וילדאו
23 במאי 2021
14:36

איש העסקים עידן עופר, המחזיק ב-30% מהבעלות באתלטיקו מדריד, סיפר היום (ראשון) על הזכייה באליפות ספרד בכדורגל של קבוצתו. בריאיון לאסתי פרז וליאן וילדאו בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב סיפר על הזכייה אחרי שבע שנים ללא התואר: "הייתי מגדיר את זה בתור אופוריה, יותר מהתרגשות, זה היתה הרגשה שלא חוויתי מקודם. במיוחד אחרי תקופת המלחמה, שלא היה פשוט, זו היתה סוג של הקלה".

האזינו לריאיון עם עידן עופר

"זה היה תלוי בנו, אבל אם לא היינו מבקיעים את השער (של לואיס סוארס), בעצם היינו מפסידים את האליפות, זה היה מטורף", הוסיף עופר. "היו לסוארס כל כך הרבה פספוסים במשחק הקודם, שכבר נחשב כאילו איבד את המוג'ו שלו, שהוא לא מצליח להבקיע, למרות הרבה מצבים. אז לפחות היה פחד שזה יקרה לו שוב".

לגבי האפשרות להתחיל שושלת של אליפויות אמר עופר: "אנחנו אחת משלושת הגדולות בספרד, אנחנו לא נחותים מאחרות. צריך לזכור שבין השלוש אנחנו היחידים שבבעלות פרטית, אז יש שוני. אני שמח שיש היום הרבה יותר אוהדים של אתלטיקו בישראל מאשר כשהתחלתי לפני שלוש עונות".

עופר סיפר על אהבתו לספורט והעובדה שמחזיק בבעלות גם בפמילקאו הפורטגלית וגם מעורב בהשקעה בפורמולה 1: "זה משהו שבא לי בחלק השני של החיים, לא ידעתי שספורט יכול להיות כל כך מהנה ומעניין, אני לומד את זה ועדיין בתהליך למידה ואני מאוד מאוד נהנה". לשאלה האם ישקיע גם בקבוצה ישראלי בעתיד ענה: "זה כבר מסובך מדי...".