כוכבות הסדרה: קריסטין דיוויס, שרה ג'סיקה פרקר וסינ
מתוך דף האינסטגרם של שרה ג'סיקה פרקר

החלו צילומי עונת האיחוד של "סקס והעיר הגדולה"

שרה ג'סיקה פרקר פרסמה תמונה מפגישת קריאת התסריט הראשונה שהתקיימה אתמול • קים קטרל שגילמה את דמותה של סמנתה בחרה שלא לקחת חלק בפרויקט • עונת האיחוד צפויה לעלות בשנה הבאה ברשת הסטרימינג HBO max
אלון פרוכטר
12 ביוני 2021
08:55

קצת יותר מעשור אחרי שהופיעו יחד על המסך, הלילה (שבת) פרסמה השחקנית שרה ג'סיקה פרקר תמונה ראשונה לצד חברותיה לסדרה המיתולוגית "סקס והעיר הגדולה", קריסטין דיוויס וסינתיה ניקסון. התמונה שעלתה לחשבון האינסטגרם של פרקר, צולמה מפגישת קריאת התסריט הראשונה של עונת האיחוד של הסדרה שהתקיימה אתמול, בצירוף הכיתוב "שוב ביחד".

View this post on Instagram

A post shared by SJP (@sarahjessicaparker)

בחודש ינואר האחרון פורסם כי סדרת הטלוויזיה של HBO תזכה לחידוש בעונת ספיישל בת עשרה פרקים, שתקבל את השם  "...And Just Like That", שהיה אחד ממשפטי המפתח של גיבורת הסדרה קארי בראדשו, שגילמה פרקר. מלבד דיוויס וניקסון שישובו לדמויותיהן של שרלוט ומירנדה, ישתתפו באיחוד גם כריס נות' שגילם את מר ביג וג'ון קורבט, שגילם את איידן. קים קטרל שגילמה את דמותה של סמנתה בסדרת הטלוויזיה ובשני סרטי ההמשך בחרה שלא להשתתף בפרויקט.

סדרת הטלוויזיה המקורית שודרה במשך שש עונות משנת 1998 עד 2004, במהלכן זכתה בשמונה פרסי גלובוס הזהב וארבעה פרסי אמי בהם לסדרה הקומית הטובה ביותר. בשנים 2008 ו-2010 יצאו לאקרנים שני סרטי המשך. טרם נקבע מועד לשידור עליית עונת האיחוד, המתוכננת לעלות ברשת הסטרימינג HBO max. בחודש שעבר שודר ברשת הסטרימינג פרק האיחוד של הסדרה "חברים".