קרבצ'נקו

קרבצ'נקו: המאבק הבא שלי - שא"ח יעמוד לדין על אונס

אחרי שנוקה שמה ממעורבות ברצח תאיר ראדה, אולה קרבצ'נקו הודפת את ההאשמות של עורך דינו של זדורוב, ומלינה על אוזלת ידה של המשטרה בטיפול באלימות נגדה והדלפת תיקיה הרפואיים
קלמן ליברמן
18 ביולי 2021
10:07

ארבעה ימים לאחר הודעת הפרקליטות על ביטול החשדות נגד אולה קרבצ'נקו, מתמודדת הנפש עדיין הודפת האשמות על מעורבות ברצח תאיר ראדה. בריאיון לאסף ליברמן ויובל אלבשן בכאן רשת ב, הגיבה קרבצ'נקו לעורך דינו של רומן זדורוב, ירום הלוי, שהאשים אותה ברצח, ואמרה: "כל בן אדם יכול לדבר ולהגיד ולקשקש דברים".

האזינו לריאיון המלא עם אולה קרבצ'נקו

"כבר שנתיים אני שומעת אותו מדבר וצועק ומתלהם. עד עכשיו אין לו שום דבר ביד והפרקליטות הגיעה כבר מזמן למסקנה שאני חפה מפשע ועכשיו נתנו את החותמת. ההרגשה שירדו לי 50 טון מהכתפיים", אמרה קרבצ'נקו בריאיון.

"אם בית המשפט יזמן אותי לתת עדות ולדבר בוודאי שאבוא. הכול חשוף וגלוי, הכול שמה", אמרה. "אני אדם עדין, אני מתמודדת נפש, אני בטוחה שאם אצטרך להעיד אני אעבור אחרי זה תקופה של שיקום. זה קורה לי לא מעט אחרי חקירות. אם בית המשפט יזמן אותי אני אבוא". 

קרבצ'נקו התייחסה לתוכן הפרסום בכאן חדשות מיום חמישי, לפיו עובדת במוסד רפואי בו אושפזה גנבה מסמכים רפואיים סודיים שלה. "המשטרה לא חוקרת את גניבת המסמכים שלי, שנמצאים אצל אדון ירום הלוי. התלוננתי עליו במשטרה החודש. ראיתי שחצי מהמסמכים מהתיק הרפואי הסודי שלי מוצגים על ידו לציבור הרחב", אמרה.

מי שקשר בין קרבצ'נקו לרצח תאיר ראדה הוא בן זוגה לשעבר א"ח. "מסכת האיומים שלו ניסתה בדרכים כאלה ואחרות להחזיר אותי אליו. גבר קנאי, אלים". למה הוא החליט לקשור אותה לפרשה? "כי זה קל, כי אני חלשה, כי אני חולת נפש", סיפרה על בן הזוג לשעבר, שהתעלל בה ופגע בה באלימות קשה.  

"המלחמה הבאה והכי חשובה לי היא להעמיד אותו לדין על אונס. זה דבר קשה, כמעט בלתי אפשרי עבור מתמודדות נפש", סיפרה קרבצ'נקו על בן זוגה לשעבר א"ח. קרבצ'נקו גם הגישה תביעת דיבה נגד בן זוגה לשעבר, שטען שהיא רצחה את תאיר ראדה.