צילום: יונתן זינדל, פלאש 90
מרב מיכאלי

מנכ"לית משרד התחבורה החדשה דורשת משני בכירים להתפטר

השניים מזוהים כאנשי ליכוד • גורמים במשרד התחבורה: מדובר בהתנכלות פוליטית ורצון של מיכאלי למנות מקורבים • מרב מיכאלי הגיבה לפרסום בכאן חדשות: נעשו יותר מדי מינויים פוליטיים, צריך את אנשי המקצוע הטובים ביותר
מיכאל שמש
07 בנובמבר 2021
21:33
עודכן ב 15:22

סערה בצמרת משרד התחבורה: המנכ״לית החדשה, מיכל פרנק, דורשת משני בכירי המשרד להתפטר. כך פורסם אמש (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11. אחד הבכירים הוא ראש מנהל התשתיות, שילה אדלר, שעבד בקמפיין הליכוד והיה ראש מועצת יש״ע. הוא התבקש להתפטר בשל מה שהוגדר - חילוקי דעות מקצועיים.

הבכיר השני הוא ראש ראשות תחבורה ציבורית, יעקב נתניהו, שהיה בעבר מנכ"ל מועצת חריש ואיש ליכוד. הסיבה לדרישה מיעקב נתניהו - תלונות נגדו על כך שרדה בעובדים. גורמים במשרד התחבורה מסרו בתגובה: "מדובר בהתנכלות פוליטית ורצון של מיכאלי למנות מקורבים".

שרת התחבורה מרב מיכאלי הגיבה היום לפרסום בכאן חדשות על הפרסום. "לצערי נעשו בשנים האחרונות יותר מדי מינויים שהחלישו את המערכת", אמרה. "אנחנו צריכים לוודא שיש לנו את הכוח המקצועי הטוב ביותר כדי להוציא את מדינת ישראל מהפקק". 

ח"כ מירי רגב, לשעבר שרת התחבורה, אמרה בראיון ליערה שפירא ומיכאל שמש בערב ערב: כל המינויים שנעשו במשרד התחבורה הם מקצועיים ועברו את כל המכרזים באופן תקין, הדרישה של השרה מיכאלי לעזוב את תפקידם זה מעשה פלילי ודבר שלא יעשה.