ניידת משטרה
צילום: מוטי קרליץ, פלאש 90

כדורגלנים בכירים ודמות טלוויזיונית: 10 תלונות נוספות בפרשת אייל גולן

התלונות שהוגשו הם בגין אונס, מעשי סדום, הדחה לסמים ועוד • לטענת עורכות דינן שמותיהם עלו בעבר, אך המשטרה לא חקרה את הדברים
הדס גרינברג, ורד פלמן ויואב בורוביץ'
15 בנובמבר 2021
12:39

נ' ו-ט', שהיו קשורות לפרשת אייל גולן בשנת 2013, הגישו היום (שני) תלונות נגד עשרה גברים נוספים. שניים מהם כדורגלני עבר מוכרים, אחד מהם שיחק בנבחרת ישראל, ודמות טלוויזיונית. התלונות הם בגין אונס, מעשי סדום, הדחה לסמים ועוד. לטענת עורכות דינן, שמותיהם עלו בעבר אך המשטרה לא חקרה את הדברים. 

שמונה שנים אחרי פרשת "משחקי חברה" הגיעו היום השתיים להגיש את התלונות שלטענתן "רובן לא נחקרו עד כה ובמעורבים שלא זומנו בעבר לחקירה במשטרה. זאת למרות שהשמות היו ידועים למשטרה כבר בשנת 2013. התלונות החדשות על עשרת המעורבים שלא נחקרו יעלו תהיות גם בנוגע לחקירתם של 14 חשודים שכן נחקרו בפרשה ב-2013 וחקירתם לא מוצתה". 

עורכת הדין אושרת קירמה מהצוות המשפטי הרב-תחומי שמלווה את השתיים, אמרה לפני הגשת התלונות כי ״מדובר בתלונות מבוססות ומגובות אשר יש לחקור אותן עד תום. אנו תקווה כי הפעם המשטרה תמצה את החקירה מול כל המעורבים החדשים והישנים, תוך התייחסות אל נ' וט' כאל נפגעות עבירה ולא כפי שקרה בחקירת הפרשה בשנת 2013. מדובר בהחלטה אמיצה של ט' ונ' אשר בחרו שלא לוותר על זכותן והחליטו לעמוד באומץ מול מי שפגעו בהן".