קיילי מינוג וג'ייסון דונובן, לפני שלושה עשורים
צילום: אי-פי

מתאחדים: קיילי מינוג וג'ייסון דונובן חוזרים ל"שכנים שכנים"

הזמרים האוסטרלים ישתתפו בפרק הסיום של אופרת הסבון הוותיקה שישודר בקיץ הקרוב • מינוג ודונובן גילמו את סקוט ושרלין רובינזון - והיו זוג גם במציאות • מפיק הסדרה: "זה לא ירגיש נכון לסיים את התוכנית בלעדיהם"
אלון פרוכטר
01 במאי 2022
20:02

אחרי יותר משלושה עשורים, צמד הזמרים-שחקנים האוסטרלים, קיילי מינוג וג'ייסון דונובן, חוזרים הביתה. מינוג ודונובן, שגילמו את בני הזוג סקוט ושרלין רובינזון באופרת הסבון האוסטרלית "שכנים שכנים", ישתתפו בפרק הסיום של הסדרה שתגיע לסיומה בקיץ הקרוב.

מפיק הסדרה ג'ייסון הרביסון צייץ היום (ראשון) בטוויטר: "סקוט ושרלין הם זוג השכנים האולטימטיבי וזה לא ירגיש נכון לסיים את התוכנית בלעדיהם. אנחנו נרגשים מכך שג'ייסון וקיילי חזרו הביתה כדי למלא תפקיד מאוד מיוחד בסיום הסדרה שלנו. זו הייתה חוויה מרגשת עבורם, עבורנו ואני בטוח שזו תהיה עבור הצופים שלנו".

הרומן הטלוויזיוני בין השניים בסוף שנות ה-80 תרם לפופולריות של הסדרה, במיוחד בבריטניה. שם צפו יותר מ-20 מיליון איש בפרק החתונה שלהם ששודר ב-1987, והיה לאחד הרגעים הטלוויזיוניים הנצפים ביותר בממלכה. אופרת הסבון המצליחה שודרה גם בישראל בשנות ה-90 בערוץ 2 הניסיוני.

דונובן שיחק בסדרה בשנים 1989-1986 ומינוג בשנים 1988-1986. השניים אף היו בני זוג גם במציאות, בשנים 1989-1986. בנוסף, הם שיתפו פעולה בדואט המצליח Especially for You שיצא בשנת 1988 באלבום הבכורה של דונובן. פרק הסיום של "שכנים שכנים" ישודר ב-1 באוגוסט, 37 שנים לאחר שעלתה לאוויר.

האיחוד הקודם של מינוג ודונובן, בהופעה של מינוג בהייד פארק ב-2018