נטע ברזילי
צילום: דניאל קמינסקי

הלילה של Netta

למעלה ממיליון וחצי צפיות לקליפ של TOY, השיר שלנו לאירוויזיון 2018
מערכת כאן אירוויזיון
12 במרץ 2018
09:00

מירי רגב, תתפרי שמלה? למעלה ממיליון צפיות נרשמו לקליפ של "Toy" מרגע חשיפתו אמש בשעה 21:00, זאת לצד מאות אלפי שיתופים ותגובות ברשתות החברתיות. באתרי ההימורים קפץ השיר הישראלי לראש טבלת סיכויי הזכייה באירוויזיון 2018.  

את השיר כתבו והלחינו דורון מדלי וסתיו בגר, ואת הקליפ ביימה קרן חכמה. מבצעת אותו נטע ברזילי, נציגתנו על בימת הבידור הגדולה באירופה במאי הקרוב.

על פי דניאל דונקלמן, עורך חדשות האירוויזיון בכאן, מדובר בשיר הטוב ביותר שלנו בתחרות מאז "Golden Boy" של נדב גדג' שייצג את ישראל באירוויזיון 2015 בוינה: ''ההפקה המהוקצעת, האקסצנטריות של נטע, הלוק הנכון, הנגיעות המזרחיות כדי שלא ישכחו מאיזה איזור אנו מגיעים, המילים בעברית והטקסט שמתובל בהקשרים של ימינו כגון מסרים פמיניסטיים וקמפיין ה-MeToo#, כמו גם רפרנסים של תרבות פופולרית (וונדר וומן, פיקאצ'ו), כל אלה יוצרים שיר שהוא על פניו אחד מהשירים החזקים בתחרות השנה. זה לא בהכרח מספיק, להופעה החיה בליסבון יהיה משקל כבד בתוצאה.'' 

ומה אתם חשבתם על השיר?

כצפוי, סגנונו המיוחד של השיר גרר אחריו ממים רבים. 

  

אמש, דקות לפני חשיפת הקליפ, שודרה במהדורת הערב של חדשות כאן כתבה בה חזרה נטע ברזילי למסדרונות בית הספר בו למדה, סיפרה על השנים בהן הרגישה לא שייכת וביקשה שדברים כמו בריונות ייפסקו.