זירת הרצח ביפו

אישום: רצחו את פדיה קדיס כי התנגדה לקשר ביניהם

כתב אישום הוגש נגד טרייסי קדיס ובן זוגה אמיר מרמש בגין רצח אמה ביפו לפני כמה שבועות. לפי האישום, מרמש דקר אותה בזמן שישנה, ולאחר מכן ניסו השניים להעלים את הראיות. בתיעוד מהמקום נראה הרוצח נמלט מהבית
רום ליאור
05 ביולי 2018
12:03

כתב אישום הוגש היום (חמישי) נגד טרייסי קדיס ובן זוגה אמיר מרמש, בני 18 מיפו, בגין רצח אמה פדיה קדיס לפני כמה שבועות. השניים מואשמים ברצח בכוונה תחילה והפרקליטות תבקש להאריך את מעצרם עד תום ההליכים.

מכתב האישום עולה כי טרייסי קדיס ובן זוגה תכננו לרצוח את פדיה ולהעלים את גופתה, מכיוון שהתנגדה לקשר ביניהם. מרמש נכנס לבית משפחת קדיס ביום הרצח ושהה עם טרייסי בחדר עד השעה 5:30 לפנות בוקר. אז איחלה לו קדיס "בהצלחה, שמה אוזניות ושמעה מוזיקה בווליום גבוה. מרמש דקר את האם שבע פעמים עד שהתמוטטה, ולאחר מכן חזר לחדר הבת ואמר לה - ״גמרתי את הסיפור. מה שרצית היה״. 

בנוסף לכך התברר בחקירה כי בני הזוג השתמשו בכרטיס האשראי של הנרצחת וביצעו איתו כמה רכישות. השניים התחזו לפדיה ושלחו בשמה מסרונים לבני משפחתה, ובישרו שאין להם מה לדאוג ביום לאחר הרצח, בעקבות כך הם מואשמים גם בשיבוש הליכי משפט.

בתיעוד מדירתה של פדיה קדיס נראה הרוצח אמיר מרמש בורח מהמקום בבוקר שלאחר הרצח. ככל הנראה לאחר שבני משפחה הגיעו לדירה. זמן קצר לאחר מכן הוא נעצר. טרייסי קדיס ומרמש נעצרו זמן קצר לאחר שגופתה של פדיה קדיס בת ה-52 נמצאה בביתה ברחוב אוהב ישראל ביפו. קדיס היא אלמנתו של גבי קדיס, ראש הקהילה הנוצרית אורתודוקסית שנרצח לפני כשש שנים בתהלוכת חג המולד על ידי אדם המחופש כסנטה קלאוס. הבן של פדיה היה אמור להתחתן כמה ימים לאחר שנמצאה גופת אמו.