התמונה הזוכה בתחרות כאן גלויות של חטיבת הדיגיטל
תמיר וקיל

אירוויזיון 2019 | גלויות אירוויזיון 2019 בתל אביב יוצאות לדרך

41 משלחות יגיעו לישראל בשבועות הקרובים לצלם את הגלויות לאירוויזיון 2019 שישודר בכאן, וירקדו לאורכה ולרוחבה של ישראל. כל הפרטים
כאן אירוויזיון
18 בפברואר 2019
11:58

אחרי שאמש פרסמנו את זהות הזוכה בתחרות כאן גלויות שערכנו בפייסבוק ובאינסטגרם של כאן, היום אנו שמחים לבשר כי 41 משלחות יגיעו לישראל בשבועות הקרובים לצלם את הגלויות, וירקדו לאורכה ולרוחבה של ארץ ישראל.

למה ירקדו? הקונספט שנבחר השנה הוא "רוקדים את ישראל" והוא יחבר בין משתתפי התחרות לנופיה היפים וההיסטוריים של מדינת ישראל בצלילים ובתנועה.

את הצילומים יובילו הרקדנים סטפן, אנה ארונוב, דנה פרידר, אור כחלון, עידן שרעבי, להקת ״בת שבע״, רונה לי שמעון, הבלט הישראלי ונבחרת השחייה האומנותית. הרקדנים שנבחרו ירקדו כל אחד בסגנון ריקוד שונה, מהיפ-הופ ופארקור ועד למחול מודרני ובלט. נציגי המדינות המשתתפות, יצטרפו בכל גלויה אל הריקוד, בכל פעם בנוף ישראלי שונה.

בין האתרים שנבחרו לקחת חלק בגלויות : אילת, קיסריה, ים המלח, הר החרמון, הגנים הבהאים ועוד אתרים קסומים רבים אחרים שנבחרו מתוך 6000 צילומים שתועדו על ידי הגולשים בפייסבוק ובאינסטגרם של כאן באתרי צילום ברחבי הארץ.

זוכרים? הגלויה של נטע באירוויזיון 2018 בליסבון 

מה זה בכלל גלויות? 

הגלויות הן קליפים קצרים המשודרות לפני כל ביצוע השירים במהלך התחרות. אורכו של כל קליפ 40-60 שניות בהן מוצג המבצע הבא על רקע נופים ואתרים בולטים של המדינה המארחת.

המפיקה הראשית של האירוויזיון, זיוית דוידוביץ': " הגלויות נחשבות לאחד המרכיבים החשובים ביותר במשדר, והן הזדמנות מצוינת להראות ל-200 מיליון הצופים בעולם את הפנים היפות של ישראל".

הבימאית האחראית על הגלויות תהיה קרן חוכמה, מי שביימה את הקליפ הבלתי נשכח של TOY, הגלויות יופקו על-ידי חברת הפקות של גוסטבו ויבוימו על-ידי מיטב במאי הפרסומות בארץ. 

הצטרפו לקהילת כאן אירוויזיון בפייסבוק >>