חפש
Languages
-

נעצר מורה החשוד בעבירות מין בקטינות שלימד

החשוד, בן 28 מהשפלה, לימד בבית ספר יסודי בפתח תקווה. הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון מחר בערב
הדס גרינברג
28 ביוני 2019
15:35

במשטרה התקבלה היום (שישי) תלונה על עבירות מין בקטינות שבוצעו לכאורה על ידי מורה באזור השרון. החשוד, בן 28 תושב השפלה, אותר ועוכב לחקירה, שבסיומה נעצר.

מדובר בקטינות בגילאי שבע-שמונה, בהן בוצעו לכאורה עבירות מין בין כותלי בית הספר בפתח תקווה שבו מלמד החשוד. החשוד יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בראשון לציון מחר בערב.

תגובת ראש עיריית פתח תקווה, רמי גרינברג: "מדובר באירוע חמור מאוד. הנהלת בית הספר, מינהל החינוך בעירייה ואנשי מנהל החינוך והשירות הפסיכולוגי, כולם ביחד עם משרד החינוך נכנסו לעובי הקורה על מנת לתת לילדות את הטיפול הראוי והדחוף ביותר.

"חשוב להדגיש כי המורה נקלט בבית הספר על פי כל הקריטריונים ונמצא כשיר לעבוד עם ילדים. אנחנו נעקוב אחר הטיפול באותן ילדות, נגבה את בית הספר ונסייע להורים ולמשפחות ככל שרק ניתן. המקרה ייבחן בימים הקרובים במקביל למעורבותה של המשטרה".

בתחילת החודש גזר בית המשפט המחוזי בבאר שבע 20 שנות מאסר בפועל ועוד שנתיים על תנאי על המורה לשעבר שלומי כהן, בן 42. בחודש אוקטובר האחרון הורשע כהן בביצוע עבירות מין רבות של אינוס, מעשי סדום ומעשים מגונים בשלושה אחים. בדיון שהתנהל בדלתיים סגורות, חויב כהן גם לשלם פיצוי בסך 250 אלף שקלים למתלוננים.

לפני כחודשיים נעצר מורה במועצה מקומית בשומרון בחשד לביצוע מעשים מגונים בשלוש ילדות בכיתות ג' עד ה'. הוא קשר את עצמו למעשים.