בני גנץ ויאיר לפיד
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

גנץ ממשיך את החקירה לאיתור המדליפים בכחול לבן

גורמים בכחול לבן אומרים כי היחסים בין גנץ ללפיד הגיעו לשפל, ובימים האחרונים, מאז פורסמה הידיעה בדבר חקירת ההדלפות, השניים כמעט שלא דיברו ביניהם. גנץ: "לא היה ולא יהיו פיצולים בתוך כחול לבן"
מיכאל שמש
18 באוגוסט 2019
21:04

המשבר בכחול לבן מעמיק: יו"ר כחול לבן בני גנץ ממשיך בחקירה לאיתור המדליפים במפלגה, ומקורביו מבטיחים לדווח על תוצאות החקירה כשתסתיים. זאת על אף הביקורת החריפה מצד יאיר לפיד, עליה דווח היום (ראשון) מפי גורמים ביש עתיד. גורמים בכחול לבן אומרים כי היחסים בין גנץ ללפיד הגיעו לשפל, ובימים האחרונים, מאז פורסמה הידיעה בדבר חקירת ההדלפות, השניים כמעט שלא דיברו ביניהם.


על רקע הפרסום ב"ידיעות אחרונות", לפיו הדלפות רבות מישיבות כחול לבן הגיעו מאנשי יש עתיד, אמרו במפלגתו של לפיד כי הוא לא ידע על החקירות בכחול לבן. עוד אמרו ביש עתיד כי בחוסן לישראל מכרו סיפור שאנשי יש עתיד עומדים מאחורי ההדלפות, כדי לכסות על העובדה שכל ההדלפות עד עכשיו הגיעו רק מהצד של אנשי גנץ.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

גנץ התייחס לנושא בכנס המטה הירוק של כחול לבן: "בימים האחרונים אנחנו רואים עיסוק בתהליכי אבטחת המידע בתוך כחול לבן. בהקשר זה, לא היה ולא יהיו פיצולים בתוך כחול לבן בין מרכיביה השונים שחלקים מכולם יושבים כאן.

"יש גורמים במערכת הפוליטית שהיו רוצים לשבש את הפעילות שלנו ואנחנו בסך הכל עושים צעדים מאוד נורמליים שאין בהם שום סנסציות תקשורתיות. כי יש לנו מטרה פשוטה - לעשות כל מה שאנחנו יכולים למען מדינת ישראל ואזרחי ישראל".