תמר אייזנמן ואיתי פרל
מעין קאופמן

בחירות העורכים - כאן 88 | 20.8.2019

בחירות העורכים - כאן 88 | 20.8.2019
מערכת כאן 88
20 באוגוסט 2019
14:00
עודכן ב 15:10

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

איתי פרל ותמר אייזנמן - מותק, מותק מותק

לפני כמה שנים איתי פרל ניסה לכתוב שיר לכבוד החתונה של אחותו. במקום שיר חתונה שמשדר אהבה טהורה נולד שיר שמטיל ספק ברעיון הזוגיות. פרל כמובן גנז את השיר ושכח ממנו. השנה הוא ותמר אייזנמן יצרו מופע משותף יחד והתחילו לעבוד גם על חומרים משותפים. ברגע שתמר נחשפה לשיר החתונה הגנוז היא ערכה אותו והפכה אותו למה שהיה אמור להיות מלכתחילה, שיר חתונה.

Blueberry - Heliocentric

שימו לב לבלוברי, הרכב של חמישה חברים צעירים, רק בני 16, שלומדים יחד בתיכון לאומנויות בעיר מודיעין. Heliocentric הוא סינגל הבכורה שלהם מתוך EP ראשון שיצא בהמשך השנה. אין ספק שרוח שנות ה-90 שוכנת על ההרכב הצעיר. תלחצו רגע Play, גם אתם מרגישים באף את ריח הנעורים?

Bon Iver - Hey Ma

קצת קשה להאמין, אבל חלפו כבר יותר מעשר שנים מאז שיצא לאויר העולם For Emma, Forever Ago, אלבום הבכורה הנפלא של בון איבר. על אף ההצלחה, ג'סטין ורנון וחבריו לא קפאו על השמרים בעשור החולף. הם המשיכו לשכלל את הסאונד שלהם מאלבום לאלבום תוך התרחקות מהפולק הגולמי של תחילת הדרך. האלבום החדש כבר מתאפיין בסאונד הרבה יותר אלקטרוני ואקספרימנטלי מהחומרים הקודמים, אבל אי אפשר שלא להעריך את הניסיון לאתגר ולהתחדש, ובעיקר קשה לעמוד בפני הקול של ג׳סטין ורנון (גם כשהוא עמוס אוטו-טיון). 

Fruit Bats - A Lingering Love

באלבום החדש של עטלפי הפירות האמריקאים מסתתר אחד השירים המדבקים של הקיץ. אחרי האזנה אחת בלבד A Lingering Love לא יצא לכם מהראש, אז אנחנו מתנצלים מראש. את האלבום, Gold Past Life, הפיק טום מנוהן שחתום על כמה מאלבומי האינדי היפים של התקופה האחרונה (כולל In the Morning Light של גבע אלון).

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):
ג'יין בורדו – אוקיינוסים
דניס לויד – Like A Stone
האחיות ג'משיד - יותר מדי
יוגב גלוסמן – מאה מדרגות
לולה מארש – Echoes
שלום גד - כל מקום כל זמן
Devendra Banhart - Abre Las Manos
Dirty Honey - When I'm Gone
HAIM - Summer Girl
Sheryl Crow Feat. Chris Stapleton - Tell Me When It's Over
The Highwomen - Crowded Table
The National – Rylan
Whitney - Valleys My Love

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)
לארכיון מדור בחירות העורכים