כיתה
צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

"מפחדת על חיי": שתי אימהות חשודות בתקיפת מורה בבאר שבע

האימהות נכנסו לכיתה בזמן השיעור ותקפו את המורה כשאחת מהן חוסמת את הדלת. השתיים עוכבו לחקירה במשטרה. המורה בפוסט בפייסבוק: "חוויתי מה שלא חוויתי מעולם בכל שנותיי כמורה"
איציק זוארץ
03 בספטמבר 2019
19:56

שתי נשים מבאר שבע עוכבו היום (שלישי) לחקירה בחשד שתקפו מורה בבית ספר תיכון בעיר. המורה, הדס מימון, כתבה בעקבות המקרה פוסט בפייסבוק בו תיארה את המתרחש ואמרה: "הגשתי תלונה במשטרה ואני בפירוש מפחדת על חיי".

מימון פתחה את הפוסט וסיפרה: "היום חוויתי מה שלא חוויתי מעולם בכל שנותיי כמורה. אלימות באמצע שיעור לעיני כל התלמידים משתי אימהות. הן נכנסו לאמצע שיעור שלי בכיתה ז' ותקפו אותי באלימות ואיומים ליד כל תלמידי הכתה שהיו מבוהלים והמומים.


"אחת האימהות חסמה את הדלת כדי שלא אצא והשנייה צרחה עליי, התקרבה לגופי עם ידיה לפניי ולמשקפיי בתנועות של שריטות ואיימה עלי: 'חכי, אני אתפוס אותך בחוץ ואראה לך מה זה". היא הוסיפה שהמעשה התרחש לאחר שבשיעור קודם בנה של האם הפר את כללי המשמעת בכיתה.

"כשביקשתי ממנה לצאת, היא התקרבה עם פניה לאפי ולפי כשציפורניה בפניי וצרחה צרחות אימים ואמרה: 'חכי חכי, תראי מה אנחנו נעשה לך בחוץ'. כשניסיתי לצאת כי פשוט פחדתי ממנה פחד נוראי, האמא השנייה חסמה לי את הדלת בכוח וכלאה אותי בכתה. אחת המורות ששמעה את הצרחות, הפרידה בגופה, כשאני המומה, מבוהלת ומפוחדת והילדים בכיתה יותר".