מאור כהן

"שיר של יום חולין" הוא השיר המושמע ביותר בשנות ה-2000

על פי נתוני אקו"ם השיר של אליעד "מסע" הוא המושמע ביותר בשנת 2019. השיר הלועזי המושמע ביותר הוא "סולדי" של מחמוד
עופר חלפון
22 בדצמבר 2019
06:42

השיר הישראלי המושמע ביותר בתחנות הרדיו בשנות האלפיים הוא "שיר של יום חולין" בביצועה של אילנית, ושחידש מאור כהן. כך עולה מהנתונים שפרסמה היום (ראשון) אקו"ם. עוד עולה כי השיר "מסע" של אליעד הוא המושמע ביותר בשנת 2019.

האזינו ל-"שיר של יום חולין" בביצועו של מאור כהן

למקום שני בסיכום שנות ה-2000 הגיע שירו של זוהר ארגוב "הפרח בגני", ואחריו "נכון להיום" של מי שכונה "מלך המוזיקה הים תיכונית". "חלומות" של רוחמה רז שחידש אייל גולן הגיע למקום הרביעי, ודולקים אחריו "מחכה" של ריטה, "מכתב לאחי" של עילי בוטנר, "היום" של אהוד בנאי, "אהבה קצרה" בביצועו של מאיר בנאי, "סיון" של יגאל בשן וסוגר את העשירייה הראשונה "צל עץ תמר" בביצועו של זוהר ארגוב.

צפו בקליפ של השיר "מסע"

הפזמונאים המושמעים ביותר ב-20 השנים האחרונות הם אהוד מנור, שלמה ארצי, שלום חנוך, יענקל'ה רוטבליט ויוסי גיספן. המבצעים הכי מושמעים הם אריק איינשטיין, שלמה ארצי, אייל גולן, שרית חדד ושלומי שבת. 

בשנת 2019 אחרי "מסע", נמצא "יאסו" של הצמד סטטיק ובן אל תבורי, "ממה את מפחדת" של איילן גולן ובניה ברבי, "שבט אחים ואחיות" של אמני ישראל ו"בלילות" של רותם כהן סוגר את החמישייה הראשונה. "סולדי" הוא השיר המושמע ביותר לשנה זו.

המבצעים המושמעים ביותר לשנת 2019 הם אייל גולן, עומר אדם, שלמה ארצי, אריק איינשטיין, ועדן בן זקן. אליעד מסר: "כבוד גדול להיות השיר המושמע ביותר בתחנות הרדיו בישראל. תודה לקהל שלי ותודה לצליל קליפי וירדן ג'ורדי פלג שעושים איתי את המסע הזה".

מיטב החשיפות של כאן חדשות ב-2019 | צפו