סתיו הררי ודין שושני
-

הרוגי אסון המעלית הובאו למנוחות: "יום הולדתי הוא יום מותך"

כאלף בני אדם ליוו בדרכם האחרונה את דין שושני וסתיו הררי. אביה של סתיו ספד: "איך אפשר להיפרד ולהגיד שלום לילדה הטובה עם התלתלים והעיניים היפות?"
איתי שיקמן
05 בינואר 2020
14:09
עודכן ב 15:05

דרכם האחרונה: בני הזוג דין שושני וסתיו הררי שנהרגו בשבת באסון המעלית בתל אביב הובאו בצהריים (ראשון) למנוחות. כאלף בני אדם הגיעו לבית העלמין ירקון על מנת להיפרד מהם. שושני והררי נתקעו אתמול במעלית שהוצפה בבניין בו התגוררו בדרום תל אביב, וכוחות ההצלה לא הצליחו להגיע אליהם בעודם בחיים.

איציק הררי, אביה של סתיו, ספד לה ואמר: "סתיו בכורה שלנו ואהובה שלנו, כמה אור ואהבה הכנסת לחיינו. איך מספידים כשעיניך הגדולות והיפות רואות הכל. איך אפשר להיפרד, להגיד שלום לילדה הטובה עם התלתלים. העיניים היפות. את החמצן שלנו, אוהבים אותך יותר מאשר את עצמנו. תשמרי עלינו".  

עדן שושני, אחותו של דין, אמרה: "אנחנו קשורים לנצח. יום הולדתי הוא יום מותך. רק לפני כמה חודשים עברתם לדירה החדשה. עשיתם בית מתוק ונעים בדיוק כמוכם. עכשיו אתם נגמרים ביחד. אני מכירה ומוקירה כל רגע איתך, כל חיבוק וכל מגע של אח קטן. הערצנו אחד את השני. אמשיך לפאר את שמך עד יומי האחרון. אלך בדרכך החיובית האמיצה כמו המלך שהיית. סתיו מתוקה, נכנסת לחיים שלנו צנועה מתוקה ועם הזמן התגלתה דמות מהממת. אתם הולכים יחד מחובקים בדרככם האחרונה". 

ציון, אביו של דין שושני אמר בהספד בהלווית בנו: "השם נתן לנו את בננו, 26 שנים שמרנו עליו ועכשיו הבורא לוקח אותו. תהיו אנשים טובים. כל רגע זה אושר בעולם הזה. תנצלו אותו". 

חברה של סתיו ספדה לה: "אהובה שלי קטנה שלי תאומה שלי. אנחנו חברות בלתי נפרדות. אהבה שלי לאן הלכת, למה עכשיו? את לא למעלה, את פה איתי בכל מקום. אנחנו אוהבות אותך כל החברות ולא יודעות איך להמשיך בלעדיך. זה לא הגיוני, לא נתפס וזה חלום רע ומציאות מגעילה".