דה-וויקנד, הלילה
צילום: גטי אימג'ס

דה-וויקנד וליידי גאגא כבשו את טקס פרסי ה-VMA

Blinding Lights ו-Rain On Me קטפו את עיקר פרסי הווידאו קליפים של MTV. עוד בזוכים: להקת הבנים הדרום קוריאנית BTS, הזמר הלטיני מלומה, מיילי סיירוס וטיילור סוויפט
אלון פרוכטר
31 באוגוסט 2020
06:15

טקס פרסי הווידאו קליפים (VMA) ה-37 של MTV התקיים הלילה (ראשון) בניו-יורק, תחת מגבלות הקורונה. הזמר דה-וויקנד שפתח את הטקס בגובה 100 קומות מעל הרקיע של מנהטן, זכה בפרס הגדול של הערב - קליפ השנה לשיר Blinding Lights. השיר זכה גם בפרס קליפ ה-R&B הטוב ביותר.

דה-וויקנד מבצע את Blinding Lights, הלילה

דה-וויקנד לא היה המנצח היחיד. הזמרת ליידי גאגא זכתה בלא פחות מחמישה פרסים: שלושה על הדואט Rain on Me עם הזמרת אריאנה גראנדה - בהם שיר השנה, הצילום הטוב ביותר והכוריאוגרפיה הטובה ביותר. בנוסף, גאגא קיבלה גם את פרס אמן השנה ואת פרס ה-Tricon שהוענק בפעם הראשונה, תחליף לפרס למפעל חיים שהוענק עד כה על שם מייקל ג'קסון.

ליידי גאגא, הלילה (צילום: גטי אימג'ס)

גם חברי להקת הבנים הדרום קוריאנית BTS קטפו שלושה פרסים - להרכב הטוב ביותר, לקליפ הפופ הטוב ביותר ולקליפ הקיי-פופ הטוב ביותר לשיר On. טיילור סוויפט קיבלה הפעם פרס כבמאית על הבימוי הטוב ביותר לקליפ של השיר שלה The Man. עוד זכו בפרסים: הזמרת מיילי סיירוס, להקת קולדפליי והזמר הלטיני מלומה.

ליידי גאגא ואריאנה גראנדה מבצעות את Rain on Me, הלילה