-

תחקיר: כך לא מוכרת חברת הבנייה הגדולה דירות לערבים

לקוחות ערבים שהתעניינו במיזם יוקרתי של "פרץ בוני הנגב" נשאלו מיד אם יש להם זכאות למחיר למשתכן והופנו למשרד השיכון, אף שהחברה כעת לא מוכרת על פי התוכנית. לקוחות יהודים שמעו מידע הפוך לחלוטין. הוזמנו לפגישה, סיור ואפשרות לקנייה מיידית • מהחברה נמסר: "אנו מוכרים לכולם, נחדד את הנהלים מול כל אנשי המכירות"
אסף פוזיילוב
10 בנובמבר 2020
07:43

תחקיר כאן חדשות: בחברת הבנייה הגדולה "פרץ בוני הנגב" נראה שמתאמצים באופן שיטתי למנוע מערבים לקנות דירות בפרויקט הדגל בבאר שבע. בעוד שלקוחות יהודים שמתעניינים זוכים ליחס חם ולבבי לקוחות ערבים נדחים בכל מיני תירוצים.

כאשר מתקשרים לקוחות ערבים בבקשה לקנות דירה בפרויקט, הם נשאלים אם יש להם זכאות למחיר למשתכן ומופנים למשרד השיכון, על אף שהחברה לא משווקת בתוכנית. ללקוחות היהודים היחס שונה - לבבי וחם. הם מוזמנים לפגישה, לסיור ויש להם אפשרות לקנות דירות באופן מיידי.

האזינו לדיווח בכאן רשת ב

מחברת פרץ בוני הנגב נמסר: "החברה בנתה ובונה אלפי דירות בכל רחבי הארץ. הדירות משווקת לכל אזרחי ישראל ללא הבדלי דת, גזע ומין. ייתכן ומדובר באי הבנה שנובעת משיווק דירות מחיר למשתכן לזכאים בלבד. אנו מתנצלים באם הובן אחרת, נחדד את הנהלים מול כל אנשי המכירות".