צילום: דוברות משטרה
זירת הקטטה ההמונית בדריג'את

חשד לרצח בדרום: נקבע מותו של בן 19 שהיה מעורב בקטטה המונית בדריג'את

צעיר בן 25 נעצר בחשד למעורבות בתקיפת בן ה-19, סאאב עוודאלה אבו חאמד • גבר בן 29 נדקר בקטטה בסחנין, ופונה לבית החולים במצב קשה • בטובא זנגריה שבצפון בוצע ירי לעבר ניידות משטרה, שוטרת נפצעה קל. מ"מ המפכ"ל: "אירוע חמור שיהיו לו השלכות משמעותיות"
כתבי כאן חדשות
09 בינואר 2021
02:22
עודכן ב 11:24

חשד לרצח בדרום: צעיר בן 19 נהרג הלילה (שבת) בקטטה המונית שהתפתחה ביישוב דריג'את הסמוך לערד. צעיר בן 25, תושב המקום, נעצר בחשד למעורבות בתקיפתו של ההרוג, סאאב עוודאלה אבו חאמד. אבו חמאד נפצע אנושות בקטטה, שכללה ירי וידויי אבנים, ומותו נקבע בבית החולים.

הבוקר גבר בן 29 נדקר בקטטה בסחנין ונפצע באורח קשה. הוא פונה לבית החולים רמב"ם בחיפה. המשטרה עצרה את בן דודו של הפצוע בחשד למעשה.

ירי לעבר ניידות בצפון, ניצב שבתאי: "אירוע חמור"

לפנות בוקר בוצע ירי לעבר ניידות משטרה במתחם המועצה של הכפר טובא זנגריה בצפון. שוטרת נפצעה קל מרסיס. השוטרים השיבו באש ופתחו בסריקות לאיתור החשודים. אירוע זה מגיע על רגע פעילות המשטרה בימים האחרונים בטובא זנגריה, בעקבות הצתה של ניידות ביישוב.

ממלא מקום המפכ"ל ניצב קובי שבתאי קיים הערכת מצב בעקבות האירוע בטובא זנגריה. "ירי לעבר שוטרים וניידות משטרה הוא אירוע חמור מאוד שיהיו לו השלכות משמעותיות", אמר שבתאי. "אין לי ספק כי במוקדם או במאוחר אנחנו נבוא חשבון עם אותם מפגעים ונמצה עמם את הדין.

"מי שחושב שמעשה עברייני מעין זה ירתיע אותנו טועה בגדול. נגביר את הפעילות ונפעל ככל שיידרש בכל הכלים שיש ברשותנו נגד אותם עבריינים, עד שיהיו מאחורי סורג ובריח".