ירון זליכה ואיציק שמולי
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

אחרי שהסיר את מועמדותו לראשות העבודה: שמולי שוקל מקום שני ברשימה של זליכה

ירון זליכה הציג לשמולי סקר לפיו אם יוצב במקום השני - תעבור המפלגה הכלכלית את אחוז החסימה. גם כחול לבן ויש עתיד הציעו לו שיבוץ • לאחר שהודיע אתמול שלא יתמודד על ראשות מפלגת העבודה, שר העבודה והרווחה צפוי להצטרף לאחת המפלגות - עם קבוצת פעילים של מפלגת העבודה • ח"כ איילת שקד: "ימינה רצה לבד כמפלגה עצמאית בכל הכוח"
זאב קם
20 בינואר 2021
10:07

62 יום לבחירות לכנסת ה-24: שר העבודה והרווחה איציק שמולי שוקל את הצעתו של יו"ר המפלגה הכלכלית, ירון זליכה, להציבו במקום השני ברשימתו. כך פורסם היום (רביעי) בתוכנית הבוקר הזה בכאן רשת ב. זליכה הציג לשמולי סקר לפיו אם יוצב במקום השני - תעבור הרשימה את אחוז החסימה.

השר שמולי מחוזר גם על ידי כחול לבן ויש עתיד, שהציעו לו להשתבץ ברשימות שלהם. לאחר שהודיע אתמול כי לא יתמודד על ראשות מפלגת העבודה, שמולי צפוי להצטרף לאחת המפלגות עם קבוצת פעילים של מפלגת העבודה.

מוקדם יותר, אמרה ח"כ איילת שקד כי ימינה רצה לבד כמפלגה עצמאית בכל הכוח. "אנחנו מתכוונים להיות אלטרנטיבה מקצועית ולהחליף את הממשלה הכושלת הזאת", אמרה שקד בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב. "נעשו כאן מחדלים קשים מאוד בניהול משבר הקורונה. נתניהו צריך לפנות את מקומו". 

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ איילת שקד בכאן רשת ב

על ההתכתבות בין אביר קארה לפעילים לשעבר בתנועת השולמנים, שנחשפה אתמול בחדשות הערב בכאן 11, אמרה שקד: "הוא ספג איומים על אשתו ולא דיבר בנימוס בשיחות פרטיות. אני חיה עם זה בשלום. יש היום אנשים בכנסת שבשיחות סגורות מדברים בצורה עוד יותר קשה מאיך שהוא מדבר".