דיווח: ליסה מארי פרסלי השילה 20 ק"ג לפני מותה

דיווח: ליסה מארי פרסלי השילה 20 ק"ג לפני מותה
על פי קרובי משפחתה, ליסה מארי נטלה בחודשים האחרונים לחייה תרופות לירידה במשקל ומשככי כאבים • אמה של פרסלי ערערה בסוף השבוע האחרון על תקפות הצוואה שהשאירה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ליסה מארי פרסלי, גלובוס הזהב 10.01.23
צילום: צילום: גטי אימג'ס

קצת יותר משבועיים עברו מאז הלכה לעולמה ליסה מארי פרסלי לאחר שלקתה בדום לב. הבוקר (שני) פרסם אתר TMZ פרטים חדשים על השבועות שקדמו למותה. על פי קרובי משפחתה, פרסלי בת ה-54 החילה על עצמה משטר קיצוני לירידה במשקל, כשהיעד היה טקס פרסי גלובוס הזהב - בו נכחה 48 שעות לפני שמתה.

על פי אותם מקורבים, ליסה מארי עברה ניתוח פלסטי שישה חודשים לפני הטקס, נטלה תרופות לירידה במשקל ואף השילה כ-20 ק"ג ממשקלה. עוד נמסר כי בתקופה האחרונה אף חזרה ליטול משככי כאבים, התמכרות איתה התמודדה בעבר במשך שנים.

באופן חריג, במשרד הפתולוג הראשי של לוס אנג'לס טרם פרסמו את סיבת המוות הרשמית של ליסה מארי, וביקשו לקבל פרטים נוספים מבית החולים אליו פונתה בו נקבע מותה. פרסלי נטמנה בסוף השבוע שעבר באחוזת גרייסלנד שבממפיס, לצד בנה בנג'מין ואביה אלביס.

על פי דיווחים, ביום חמישי האחרון אמה של פרסלי, פריסילה, ערערה על תקפות הצוואה שהשאירה אחריה, בה לכאורה החליטה להוריש את הונה לבתה הבכורה ריילי קיאו. על פי מסמכים שהגישה לבית משפט בלוס אנג'לס, תיקון הצוואה משנת 2016 שהוציא את פריסילה מרשימת היורשים של בתה, מכיל חתימות של ליסה מארי שאינן דומות לחתימתה האופיינית.

הפופולריים