נגה ארז הפתיעה את זוכת האוסקר הצרפתייה

נגה ארז הפתיעה את זוכת האוסקר הצרפתייה
הזמרת הישראלית הפתיעה את השחקנית מריון קוטיאר ("החיים בוורוד") בתוכנית טלוויזיה בצרפת • קוטיאר סיפרה כי נחשפה לזמרת לראשונה בשנה שעברה וצפתה בה בהופעה במדריד
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נגה ארז, מריון קוטיאר
צילום: צילום מסך

לזמרת הישראלית נגה ארז יש מעריצים ברחבי העולם. כמה מהם סלבריטאים ושחקנים ידועים. אחת מהן, כך מסתבר, היא השחקנית הצרפתייה זוכת האוסקר מריון קוטיאר.

מתוך התוכנית 20h30 Le Dimanche, אמש בערוץ France 2:

אמש (ראשון) השתתפה קוטיאר בתוכנית האירוח 20h30 le dimanche בערוץ הצרפתי France 2. בשלב מסוים בתוכנית, הציגה קוטיאר את רשימת השירים האהובים להם היא מאזינה בימים אלה ואמרה שהיא מעריצה את ארז. היא אף ציינה נחשפה אליה לראשונה בשנה שעברה וכי מאז צפתה בהופעה שלה במדריד. באותו רגע הוכנסה ארז לאולפן, והשחקנית המופתעת כמה לחבק אותה ואמרה לה - "את מדהימה". ארז ביצעה בתוכנית את הלהיט End of the Road.

מתוך התוכנית 20h30 Le Dimanche, אמש בערוץ France 2:

קוטיאר היא אינה הסלבריטאית הראשונה שמפרגנת בפומבי לזמרת הישראלית. בחודש נובמבר האחרון צייץ הזמר הבריטי רובי וויליאמס ציוץ בו כתב על ארז "האם אפשר בבקשה שהיא תהיה הדבר הגדול הבא? שואל בשביל חבר". גם כוכבת הפופ האמריקנית בריטני ספירס העלתה בקיץ האחרון שני פוסטים באינסטגרם בהם צילמה עצמה רוקדת לצלילי השיר NAILS.

הפופולריים