אחרי הקרדשיאנס: הריאליטי של סילבסטר סטאלון

אחרי הקרדשיאנס: הריאליטי של סילבסטר סטאלון
כוכב הקולנוע ומשפחתו יעמדו במרכז סדרת ריאליטי חדשה של רשת פרמאונט+ • סטאלון בן ה-76 משתתף בסדרה חדשה בשירות הסטרימינג, השנה ייצאו לקולנוע שני סרטים בהשתתפותו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סילבסטר סטאלון, אשתו ובנותיו
צילום: צילום: גטי אימג'ס

לא רק משפחת קרדישאן: שירות הסטרימינג האמריקני פרמאונט+ הכריז הערב (חמישי) על תוכנית ריאליטי חדשה בשם The Family Stallone. התוכנית תעקוב בשמונה פרקים אחר כוכב הקולנוע סילבסטר סטאלון, אשתו ג'ניפר פלאבין ובשלוש הבנות המשותפות שלהם - סופיה, סיסטין וסקרלט.

הסדרה החדשה מיועדת לעלות לשידור בשירות הסטרימינג באביב הקרוב בארצות הברית ובקנדה. על פי הודעת הרשת, הסדרה "תציע לצופים כיסא סביב שולחן האוכל של אחת המשפחות הידועות בהוליווד, ותראה שהשחקן הידוע הוא גם 'אבא' כמו כל אחד". הסדרה מופקת בשיתוף רשת MTV, שחתומה על סדרת הריאליטי "משפחת אוסבורן", שבקרוב תעלה בגרסה עדכנית ברשת BBC.

פרסומת הסופרבול של פרמאונט+ בהשתתפות סטאלון ומשפחתו:

סטאלון, בן 76, זוכה פרס גלובוס הזהב על תפקידו בסרט "קריד", היה מועמד לשלושה פרסי אוסקר. הוא השתתף ביותר מ-70 סרטי קולנוע ושוברי קופות, הידועים שבהם סדרת סרטי "רוקי", "רמבו" ו"בלתי נשכחים". מאז 1997 הוא נשוי לג'ניפר פלאבין - אשתו השלישית. מלבד שלוש בנותיהם, לסטאלון שני בנים מאשתו הראשונה.

בימים אלו סטאלון מככב בסדרת הטלוויזיה Tulsa King, גם היא של רשת פרמאונט+. לאחרונה היא חודשה לעונה שנייה. השנה יגיעו לקולנוע שני סרטים חדשים בהשתתפותו - "שומרי הגלקסיה: חלק 3" ו"בלתי נשכחים 4".


הפופולריים