ברקע האישומים נגדו: השחקן ארמי האמר שובר שתיקה

ברקע האישומים: השחקן ארמי האמר שובר שתיקה
בריאיון ראשון זה שנתיים, השחקן בן ה-36 חשף כי עבר התעללות מינית כנער • הוא הוסיף כי כאשר עלו האישומים נגדו, שקל לשים קץ לחייו בטביעה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ארמי האמר
צילום: צילום: גטי אימג'ס

שנתיים בדיוק לאחר שמשטרת לוס אנג'לס פתחה נגדו בחקירה בחשד לאונס ומאז שאיבד כמעט כל תפקיד אליו לוהק, השחקן האמריקני ארמי האמר שובר שתיקה. בריאיון שהעניק לשבועון הדיגיטלי "אייר-מייל" ופורסם היום (שבת), טען האמר כי חווה התעללות מינית בילדותו בידי כומר בכנסייה של משפחתו.

בריאיון, ראשון שהעניק שנתיים מאז עלה שמו לכותרות, טען המאר כי ההתעללות נמשכה קרוב לשנה. "זה הכניס את המיניות לחיי בצורה שהיא לגמרי מחוץ לשליטתי, הייתי חסר אונים", סיפר במגזין. "לכן כל מה שרציתי זה להעביר את השליטה בחזרה אליי, מבחינה מינית".

כזכור, בראשית שנת 2021 נחשפו התכתבויות בלתי הולמות של האמר עם נשים איתן יצא לאחר גירושיו ממנחת הטלוויזיה האמריקנית אליזבת' צ'יימברס. ההתכתבויות כללו תיאורים של אלימות מינית ואפילו קניבליזם. בפברואר באותה שנה פתחה נגדו משטרת לוס אנג'לס בחקירה לאחר שאחת הנשים טענה שאנס אותה.

בריאיון ל"אייר מייל", טען האמר כי שקל לשים קץ לחייו כאשר הטענו נגדו הועלו לראשונה. "נכנסתי לים וקיוויתי שאטבע, שסירה תפגע בי או שכריש יטרוף אותי", אמר בריאיון. אלא שלדבריו הבין שילדיו עדיין נמצאים בחוף הים ולא רצה לגרום להם טראומה.

האמר, בנו של איש העסקים מייקל ארמנד האמר ונינו של איל הנפט המולטי מיליונר ארמנד האמר, נודע בזכות שורה ארוכה של תפקידים בסרטים מצליחים בהם "הרשת החברתית", "מראה מראה", "שם קוד מ.ל.א.ך", "קרא לי בשמך", "מלון מומבאי", "המין החזק" ו"מוות על הנילוס" לצד גל גדות.

בעקבות הטענות נגדו, פוטר האמר משורה של הפקות אליהן לוהק, בהן סרט הקולנוע "חתונה אש" לצד ג'ניפר לופז וסדרת הטלוויזיה "גזלייט" לצד ג'וליה רוברטס. סוכנויות השחקנים בהן היה מיוצד ניתקו איתו קשר והוא אף אשפז עצמו במוסד גמילה, לטיפול בהתמכרותו לאלכוהול, סמים וסקס. בקיץ האחרון פורסם תיעוד שלו ממקום מגוריו החדש, איי קיימן, שם הוא הועסק כאיש מכירות.

"אני כאן כדי להודות שטעיתי", המשיך האמר בריאיון. "הייתי אנוכי והשתמשתי באנשים כדי להרגיש יותר טוב. הוא מודע לכך שסיכוייו לשוב אל המסך הענק קלושים ויצא בריאיון נגד "תרבות הביטול". "אף אחד לא יעסיק אותי, אני לא יכול להיקשר לשום פרויקט, כלום. אף אחד לא ייגע בי, כי אם כן - זה הם אנשים שתומכים במתעללים".

הפופולריים