השחקנית קירסטי אלי הלכה לעולמה בגיל 71

השחקנית קירסטי אלי הלכה לעולמה בגיל 71

אלי זכתה בפרסי אמי וגלובוס הזהב על תפקידה בסדרה "חופשי על הבר" • בהודעת משפחתה נמסר כי אלי מתה בתום מאבק במחלת הסרטן שהתגלה לאחרונה בגופה • ג'ון טרבולטה: "היית אחת ממערכות היחסים הכי מיוחדות שהיו לי אי פעם"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קירסטי אלי
צילום: צילום: גטי אימג'ס

השחקנית האמריקנית קירסטי אלי הלכה לעולמה בגיל 71. בהודעה שפרסמו הלילה (שלישי) בני משפחתה, נמסר כי היא מתה בתום מאבק במחלת הסרטן שהתגלתה בגופה לאחרונה.

"היא הייתה מוקפת במשפחתה הקרובה ביותר, נלחמה בגבורה והותירה אותנו עם שמחת החיים הבלתי נגמרת שלה", נכתב בהודעה. "לצד היותה ידועה ואייקונית על המסך, היא הייתה אימא וסבתא מדהימה אפילו יותר". השחקן ג'ון טרבולטה, ששיחק לצידה בטרילוגיית סרטי "תראו מי שמדבר" כתב באינסטגרם: "היית אחת ממערכות היחסים הכי מיוחדות שהיו לי אי פעם. אני אוהב אותך, אני יודע שניפגש שוב".

קירסטי אלי בטקס פרסי האמי, בשנת 1994 (צילום: גטי אימג'ס)

אלי, ילידת קנזס, זכתה בפרס אמי ובפרס גלובוס הזהב על תפקידה בסדרה "חופשי על הבר", בה השתתפה בשנים 1993-1987. בהמשך זכתה בפרס אמי נוסף על תפקידה בסרט הטלוויזיה David's Mother.

בסוף שנות ה-80 ותחילת שנות ה-90 כיכבה אלי בטרילוגיית הסרטים המצליחה "תראו מי שמדבר", לצד טרבולטה וברוס וויליס. בשנת 1995 השתתפה בסרט "מותק, הילדות התחלפו" לצד התאומות מרי-קייט ואשלי אולסן. בסוף שנות ה-90 גילמה את התפקיד הראשי בסדרה הקומית "הארון של ורוניקה" בה גם שימשה מפיקה.

קירסטי אלי (משמאל) עם השחקן ג'ון טרבולטה, בשנת 2019 (צילום: גטי אימג'ס)

בשנת 2011 התמודדה בגרסה האמריקנית של תוכנית הריאליטי "רוקדים עם כוכבים" והגיעה למקום השני. בשנת 2016 השתתפה בסדרת האימה הקומית "מלכות הצעקה". לפני ארבע שנים התמודדה בתוכנית "האח הגדול" הבריטי והגיעה למקום השני. השנה אף הספיקה להתמודד בגרסה האמריקנית של תוכנית הריאליטי "הזמר במסכה" בה הגיעה למקום השישי.

קירסטי אלי נחשפת בסדרה "הזמר במסכה" בחודש אפריל האחרון

הפופולריים