"מבוי סתום": משפט האונס של כוכב "מופע שנות ה-70" נפסל

משפט האונס של כוכב "מופע שנות ה-70" נפסל
בית המשפט פסל את משפטו של דני מסטרסון אחרי שחבר המושבעים לא הגיע להכרעה • משפט חדש עם חבר מושבעים אחר נקבע ל-27 במארס • שתיים משלוש התובעות: "המאבק רחוק מלהסתיים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דני מסטרסון
צילום: צילום: גטי אימג'ס

חבר המושבעים במשפטו של השחקן האמריקני דני מסטרסון המואשם בשלושה סעיפי אונס, הודיע הלילה (חמישי) כי אינו יכול להגיע להכרעה באף אחד משלושת האישומים והכריז על פסילת המשפט. ההחלטה תחייב בחירת חבר מושבעים חדש.

"לאחר דיון מעמיק וניכר, ברור שאנו כמושבעים נחושים לשמור על עמדותינו האישיות בכל אחד משלושת הסעיפים", כתבו המושבעים במכתב שהקריאה השופטת. תחילת הדיונים במשפט החוזר נקבעו ל-27 במארס 2023. דיון לשימוע על הצעדים הבאים נקבע ל-10 בינואר.

השחקן בן ה-46, כוכב הסדרה "מופע שנות ה-70", מואשם באונס של שלוש נשים בביתו שבהוליווד הילס בשנים 2001 עד 2003. אם יורשע בשלושת הסעיפים, הוא צפוי לעונש של עד 45 שנות מאסר. מסטרסון הכחיש את האישומים נגדו מרגע שהוגשו.

שתיים מבין שלוש התובעות הגיבו הלילה על החלטת בית המשפט. "ברצוננו להודות לחבר המושבעים על שירותו הציבורי", מסרו תובעת מספר 2 ותובעת מספר 3, שזהותן לא פורסמה. "אנו מאוכזבות מכך שלפחות לעת עתה, מסטרסון התחמק מאחריות פלילית על מעשיו המחפירים. עם זאת, אנו נחושות להמשיך יחד במאבקנו למען הצדק, לרבות בבית משפט אזרחי. המאבק הזה רחוק מלהסתיים".

הפופולריים