בעקבות הקמפיין המטריד: קים קרדשיאן "בוחנת מחדש" את העבודה עם "בלנסיאגה"

קים קרדשיאן "בוחנת מחדש" את הקשר עם בלנסיאגה
"כאימא לארבעה, הזדעזעתי מהתמונות המטרידות. אני מאמינה שהם מבינים את חומרת הנושא", כתבה בסדרת ציוצים בטוויטר • קמפיין בית האופנה עורר סערה בשבוע שעבר, לאחר שהוצגו בו ילדים נושאים תיקי דובונים שלבושים בפריטים מעולם הסאדו-מאזו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קים קרדשיאן
צילום: צילום: גטי אימג'ס

כוכבת הריאליטי ואשת העסקים קים קרדשיאן שברה הלילה (שני) שתיקה והתייחסה לראשונה לקמפיין השנוי במחלוקת של בית האופנה "בלנסיאגה". "כאימא לארבעה, הזדעזעתי מהתמונות המטרידות", כתבה בסדרת ציוצים שפרסמה". "יש להתייחס לביטחונם של ילדים ברגישות הגבוהה ביותר ולכל ניסיון לנרמל התעללות בילדים מכל סוג שהיא - אין מקום בחברה שלנו. נקודה".

הזעם ברשתות החברתיות על שתיקתה של קרדשיאן, המזוהה עם בית האופנה בתקופה האחרונה כפרזנטורית, הלך וגבר בשבוע החולף. "הייתי שקטה בימים האחרונים, לא משום שלא נגעלתי או זעמתי על הקמפיין של 'בלנסיאגה', אלא משום שרציתי לקבל הזדמנות לדבר עם הצוות שלהם כדי להבין בעצמי איך זה יכול לקרות", הסבירה.

קרדשיאן הצהירה כי כעת היא "בוחנת מחדש את הקשר עם המותג, בהתבסס על נכונותם לקבל אחריות על משהו שמעולם לא היה צריך לקרות מלכתחילה - והפעולות שאני מצפה לראות אותם נוקטים כדי להגן על ילדים".

"אני מעריכה את הסרת הקמפיין וההתנצלות של 'בלנסיאגה'. בשיחה איתם, אני מאמינה שהם מבינים את חומרת הנושא וינקטו באמצעים הדרושים כדי שזה לא יקרה שוב", הוסיפה.

הקמפיין השנוי במחלוקת - שהוסר (צילום: BALENCIAGA)

בשבוע שעבר, לאחר שקמפיין אביב/קיץ 2023 של בית האופנה נעשה ויראלי - ולא מסיבה טובה, מנהלי "בלנסיאגה" פרסמו הצהרה בה התנצלו על הקמפיין. בתמונות שפורסמו נראו ילדים אוחזים בתיקים בדמות דובוני פרווה, שלבושים בפריטים מעולם הסאדו-מאזו. "תיקי הדובונים שלנו לא היו אמורים להיות בקמפיין הזה לצד ילדים. הסרנו מייד את הקמפיין מכל הפלטפורמות".

הפופולריים