אחרי שהואשם באונס: שוחרר הטריילר לסדרת דוקו על ארמי האמר

שוחרר הטריילר לסדרת דוקו על ארמי האמר ומשפחתו
הסדרה שתעלה בחודש הבא תעקוב אחר נפילתו של כוכב הקולנוע, ברקע ההיסטוריה המשפחתית שלו • בשנה שעברה הואשם האמר באונס ובהתעללות פיזית ונפשית, מה שהוביל לפרישתו מתעשיית הסרטים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ארמי האמר
צילום: צילום: גטי אימג'ס

שנה אחרי שעלה לכותרות בעקבות האשמות באונס ובהתעללות פיזית ונפשית - הכוכב ההוליוודי ארמי האמר חוזר, בערך. שירות הסטרימינג דיסקברי+ חשף הלילה (חמישי) טריילר ראשון לסדרת הדוקו House of Hammer ("בית האמר"), שתעסוק בשחקן ובמשפחתו האמידה, במה שמתואר כחמישה דורות של "הוללות, מרמה, התעללות, התמכרות ושחיתות".

לסדרה החדשה, שנשענת על כתבה של מגזין "ואניטי פייר" שעסקה בקורותיה הבעייתיים של משפחת האמר וחשפה שלל מעשים בלתי הולמים שמיוחסים להם, התראיינו נשים שטוענות כי האמר תקף אותן. בנוסף, משתתפת בה דודתו של האמר קאסי, שאומרת בטריילר כי "תחשוף את הסודות האפלים והמעוותים של המשפחה". הסדרה תעלה ב-2 בספטמבר.

האמר, בן 35, הוא בנו של איש העסקים מייקל ארמנד האמר ונינו של איל הנפט המולטי מיליונר ארמנד האמר. הוא זכה לפרסום בינלאומי כשגילם את התאומים קמרון וטיילר וינקלווס בסרט "הרשת החברתית" ובהמשך כיכב בשורה של סרטים מצליחים בהם "מראה מראה", "שם קוד מ.ל.א.ך", "קרא לי בשמך", "מלון מומבאי", "המין החזק" ו"מוות על הנילוס" לצד גל גדות.

ארמי האמר עם גל גדות, מתוך "מוות על הנילוס" (צילום: באדיבות פורום פילם)

בראשית השנה שעבר נחשפו התכתבויות בלתי הולמות של השחקן עם נשים איתן יצא לאחר גירושיו ממנחת הטלוויזיה האמריקנית אליזבת' צ'יימברס. ההתכתבויות כללו תיאורים של אלימות מינית ואפילו קניבליזם. בפברואר 2021 פתחה נגדו משטרת לוס אנג'לס בחקירה לאחר שאחת הנשים טענה שאנס אותה.

על אף שהכחיש את הטענות נגדו, פרש האמר משורה של הפקות אליהן לוהק. במקביל סוכניות השחקנים בהן היה מיוצג ניתקו איתו כל קשר. מאז, האמר אשפז עצמו במוסד גמילה כדי לטפל בהתמכרות לאלכוהול, סמים וסקס. בחודש שעבר פורסם תיעוד שמראה אותו מועסק כאיש מכירות באתר נופש באיי קיימן.

הפופולריים