נועה קירל: "לייצג את המדינה באירוויזיון - זה הדבר שמניע אותי"

נועה קירל: לייצג את המדינה - זה מה שמניע אותי
הזמרת קיבלה לפני כחודש הודעה כי היא נבחרה לייצג את המדינה בתחרות. "יוצאת באמונה שלמה להביא כבוד למדינה", אמרה במסיבת עיתונאים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נועה קירל, מסיבת עיתונאים לקראת אירוויזיון 2022, ב-10.08.22
צילום: צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

הזמרת נועה קירל, שהודיעה הבוקר (רביעי) רשמית כי תייצג את ישראל באירוויזיון 2023 בבריטניה, הסבירה מדוע לקח לה זמן להיענות להחלטת הוועדה המקצועית שבחרה בה. "הייתי צריכה לתת לטירוף לעבור כדי לקבל את ההחלטה הזאת בעצמי, אמרה בריאיון לאסתי פרז ודורית אסרף מזרחי בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב. "זה יצא לתקשורת והייתה סערה נורא גדולה. חיכיתי שהכול יירגע".

האזינו לריאיון עם נועה קירל בכאן רשת ב

"לייצג את המדינה באירוויזיון זה הדבר הכי מרגש שיש", אמרה בריאיון. "זה מה שמניע אותי לעשות את הדבר הזה. אני הולכת ברחוב ואומרים לי 'איזה כיף שאת מייצגת אותנו'". באשר לתהליך בחירת השיר, קירל סיפרה שקיבלה מתאגיד השידור הישראלי חופש אמנותי, אולם העבודה על השיר טרם התחילה. "זה הדבר הכי חשוב שיש בתחרות, צריך לחשוב יחד ולקבל החלטה".

באשר לסוגיית הפוליטיקה שנוטה להשפיע על חלוקת הנקודות משנה לשנה, אמרה קירל כי זה משהו שהיא מודעת אליו ומוכנה להתמודד איתו. "יש פה חשיפה מאוד גדולה ושליחות ענקית. אז זה מתעלה על הסיכונים", אמרה. "אני באה לעשות את הכי טוב שלי בלי לחשוב יותר מדי".

מוקדם יותר קיימה קירל מסיבת עיתונאים במלון קרלטון תל אביב, בה הודיעה רשמית כי תייצג את ישראל בתחרות. "הייתי צריכה לשים את האגו והחששות בצד. אני לא רגילה להיות בסיטואציה של להתחרות באנשים", אמרה קירל.

 

 

 

הזמרת הוסיפה: "בתקופה האחרונה למדתי גם על הסיכונים, ועל כך שלא הכול נופל וקם על אומנות וביצוע, אבל בהחלטה מהלב, אני שמה את כל זה בצד ויוצאת באמונה שלמה. אני יוצאת לדרך כדי להביא כבוד גדול למדינה".

הוועדה המקצועית לבחירת הנציג בחרה בקירל לפני חודש. נציגיה מסרו אז כי קיבלו את הבשורה "בהפתעה מוחלטת", והוסיפו: "אנחנו שמחים ומודים על הבחירה בנועה וגאים לייצג את מדינת ישראל בכבוד".

השתתפו בהכנת הידיעה: אסתי פרז, דורית אסרף מזרחי ושני נחשוני

הפופולריים