להיט האייטיז של קייט בוש צבר יותר מ-100 מיליון צפיות ביוטיוב

קייט בוש צברה יותר מ-100 מיליון צפיות ביוטיוב
שבעה שבועות מאז ששולב בסדרה "דברים מוזרים", Running Up That Hill ממשיך לעשות היסטוריה • בתחילת החודש נכנסה בוש לספר השיאים של גינס בזכות שלושה שיאים ששברה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קייט בוש, אוקטובר 1993
צילום: צילום: גטי אימג'ס

הזמרת הבריטית קייט בוש ממשיכה לקצור את פירות ההצלחה המחודשת של להיט האייטיז שלה Running Up That Hill. הלילה (שני) הודיעה חברת יוטיוב האמריקנית כי הקליפ ללהיט המצליח חצה את רף 100 מיליון הצפיות.

על פי ההודעה, מאז שעלתה העונה הרביעית של הסדרה "דברים מוזרים" בנטפליקס, בה שולב שירה של בוש בסצנה מרכזית, מספר הצפיות בקליפ הכפיל עצמו. יש לציין כי מדובר בהישג מרשים עבור הקליפ שעלה לאתר בשנת 2011.

בשבעת השבועות שעברו מאז שהשיר הופיע בעונה הרביעית של סדרת המדע הבדיוני, נכנסה בוש לספר השיאים של גינס בזכות שלושה שיאים ששברה - האישה המבוגרת ביותר שהגיעה לראש המצעד הבריטי, הזמן הארוך ביותר שלקח לשיר להגיע לראש המצעד מאז שיצא, והזמן הארוך ביותר שלקח לזמרת להגיע שוב למקום הראשון במצעד.

לפני שבועיים בדיוק דיווחה רשת CBS האמריקנית כי מאגר המידע המוזיקלי Luminate מעריך, כי הזמרת הבריטית שלשלה לכיסה בשבועות האחרונים תמלוגים בסך 2.3 מיליון דולר, הודות להצלחה המחודשת של השיר. על פי ההערכות, בוש קיבלה את הנתח המרכזי של התמלוגים, היות שהיא זו שכתבה את הלהיט בעצמה.

הפופולריים