מתופף להקת "הפו פייטרס" טיילור הוקינס מת במפתיע בגיל 50

מתופף "הפו פייטרס" טיילור הוקינס מת בגיל 50

הוקינס הניח אחריו אישה ו-3 ילדים. סיבת המוות לא נמסרה • מחר היו אמורים להופיע בפסטיבל המוזיקה "לולהפלוזה" בברזיל, וב-3 באפריל בטקס פרסי הגראמי
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
טיילור הוקינס
צילום: צילום: גטי אימג'ס

טיילור הוקינס, מתופף להקת "הפו פייטרס" מת במפתיע והוא בן 50 בלבד. כך הודיעה היום (שבת) הלהקה. הוקינס נמצא מת בחדר בבית מלון בבוגוטה בירת קולומביה, בעיצומו של סיבוב הופעות שקיימה הלהקה בדרום אמריקה. הוא הניח אחריו אישה ושלושה ילדים, סיבת מותו לא נמסרה.

"משפחת הפו פייטרס כואבת את האובדן הטראגי של חברנו טיילור הוקינס. רוחו המוזיקלית וצחוקו המדבק ימשיכו לחיות איתנו לנצח. ליבנו עם אשתו, ילדיו ומשפחתו, ואנו מבקשים שפרטיותם תישמר בכבוד המתאים לרגעים קשים אלו", כתבה הלהקה בהודעתה. מחר היו "הפו פייטרס" היו אמורים להופיע בפסטיבל המוזיקה "לולהפלוזה" בברזיל, וב-3 באפריל בטקס פרסי הגראמי.

הוקינס הצטרף ללהקה בשנת 1997, שלוש שנים לאחר הקמתה, אז החליף את המתופף המקורי שלה וויליאם גולדסמית'. קודם לכן ליווה הוקינס את הזמרת הקנדית אלאניס מוריסט בסיבוב ההופעות לקידום האלבום Jagged Little Pill. מאזשהצטרף ל"פו פייטרס", זכתה הלהקה ב-12 פרסי גראמי.

בסוף חודש אוקטובר התקיים בקליבלנד שבאוהיו טקס היכל התהילה של הרוקנ'רול. בטקס חלקה תעשיית המוזיקה האמריקנית כבוד לחמישה אמנים והרכבים מוזיקליים שנבחרו להיכנס השנה להיכל - בהם להקת "הפו פייטרס". את ההרכב הציג פול מקרטני שבהמשך ביצע עם הלהקה גרסת כיסוי לשיר Get Back של הביטלס.

הפופולריים