אנה זק לכאן רשת ב: "בטוחה שבקרוב אפתח הופעה כמו שצריך"

אנה זק לכאן רשת ב: "בטוחה שבקרוב אפתח הופעה כמו שצריך"
הזמרת המצליחה שחררה היום סינגל חדש בשם "אולסטאר וגופיות", אותו כתבו רון ביטון ואיתי שמעוני והפיק איתי גלו • בריאיון לתוכנית "תרבות הערב" אמרה זק על המופע שבוטל: "זה סיפור שעדיין נורא טרי אצלי, נורא חיכיתי להופעה הזאת. כשזה יקרה - זה יהיה מדהים"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אנה זק אולסטאר וגופיות
צילום: צילום מסך

חמישה ימים לאחר שהודיעה על ביטול המופע הגדול שלה, שתוכנן להתקיים ב-3 ביולי בלייב פארק ראשון לציון, הזמרת אנה זק שחררה היום (ראשון) סינגל חדש בשם "אולסטאר וגופיות". את הסינגל כתבו רון ביטון ואיתי שמעוני והפיק איתי גלו.

האזינו לריאיון עם אנה זק בכאן רשת ב

"השיר הזה כבר קיים די הרבה זמן", גילתה זק בריאיון בתוכנית "תרבות הערב" בכאן רשת ב. "איך ששמעתי אותו ממש התאהבתי בו, כי זה הכי אני בעולם. באמת מאמינה שכשנוח לנו אנחנו הכי יפים. אני מתה על הפשטות הזאת. המסר החשוב כאן בעיניי זה ללבוש מה שבא לנו, אני חושבת שאין הגדרה מסויימת למה יפה או לא יפה. כשאנחנו מרגישים שלמים ושטוב לנו אנחנו הכי יפים באמת. זה לא משנה אם זה שמלה ועקבים, או אולסטאר וגופיות".

זק סיפרה בריאיון גם על ההחלטה לבטל את המופע. "זה סיפור שעדיין נורא טרי אצלי ולא כל כך קל לי. נורא חיכיתי להופעה הזאת, אני וכל הצוות עבדנו על זה המון זמן. האנשים שעבדנו איתם על כל המופע הזה הם גם האנשים שעבדתי איתם על אפליקציה משלי בערך שנתיים. נהיו הרבה אי-הבנות בין המנהלים שלי לבין ההנהלה של כל הדבר הזה ונאלצנו לצערי הרב לבטל את זה. אני בטוחה שבקרוב אפתח הופעה כמו שצריך, כשזה יקרה - זה יהיה מדהים".

הפופולריים