הזמרת סיה חשפה: "אני על הרצף האוטיסטי"

הזמרת סיה חשפה: "אני על הרצף האוטיסטי"
בריאיון להסכת Rob Has A Podcast חשפה: "אני על הרצף, אני בהחלמה ומה שזה לא יהיה. הרבה דברים קורים" • החשיפה מגיעה שנתיים לאחר שספגה ביקורת על ליהוק הרקדנית מאדי זיגלר לתפקיד ילדה על הספקטרום האוטיסטי בסרט שביימה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סיה
צילום: גטי אימג'ס

הזמרת והיוצרת האוסטרלית סיה חשפה כי אובחנה על הרצף האוטיסטי. בריאיון להסכת Rob Has A Podcast שעלה היום (שלישי) לרשת, אמרה סיה: "אני על הרצף, אני בהחלמה ומה שזה לא יהיה. הרבה דברים קורים".

"במשך 45 שנה הרגשתי כאילו אני צריכה 'ללבוש את החליפה האנושית שלי'", סיפרה למגיש רוב קסטרנינו. "אבל רק בשנתיים האחרונות הפכתי לגרסה המלאה של עצמי. אף אחד לא יכול להכיר אותך ולאהוב אותך כשאת מסתירה סודות וחיה בבושה".

הווידוי של הזמרת המצליחה מגיע שנתיים לאחר שספגה ביקורת רבה על ליהוקה של הרקדנית מאדי זיגלר לתפקיד ילדה על הרצף האוטיסטי, בסרט הראשון שביימה - "מיוזיק". הסרט עוסק ביחסיהן של אישה העוברת גמילה מסמים (אותה גילמה קייט הדסון) ואחותה למחצה (בגילומה של זיגלר).

לאחר ששוחרר טיזר ראשון לסרט, היו מי שביקרו בחריפות על ליהוקה של זיגלר לתפקיד, בהם ארגונים שונים למען אוטיסטים, שטענו כי עדיף היה ללהק לתפקיד שחקנית המתמודדת עם אוטיזם במציאות. על אף שקיבלה עליו שתי מועמדויות לגלובוס הזהב, סרטה של סיה שהופק בתקציב של 16 מיליון דולר נכשל בקופות, והכניס קצת יותר מ-645 אלף דולר בקופות.

מוקדם יותר החודש נישאה סיה בת ה-47 לבן זוגה בשנה האחרונה דן ברנרד, באחוזה הפרטית של המעצבים דולצ'ה וגבאנה בפורטופינו. בחתונה האינטימית, כך דווח, נכחו ארבעה אורחים בלבד.

הפופולריים