דוויין "דה רוק" ג'ונסון תרם יותר ממיליון דולר לשחקנים השובתים

דוויין ג'ונסון תרם יותר ממיליון דולר לשחקנים השובתים
כוכב הקולנוע תרם את הסכום חסר התקדים לקרן החירום שמסייעת כלכלית לשחקנים • נשיא הקרן, השחקן קורטני בי. ואנס: "בשם האלפים שיזכו לסיוע בזכות התרומה הזו, אני רוצה להגיד - תודה, תודה, תודה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דוויין ג'ונסון
צילום: אי-פי

כוכב הקולנוע דוויין "דה רוק" ג'ונסון תרם יותר ממיליון דולר לקרן החירום של גילדת השחקנים, שמסייעת כלכלית לשחקנים השובתים. כך דיווח הלילה (שלישי) אתר "וראייטי". נשיא הקרן, השחקן קורטני בי. ואנס מסר לאתר שמדובר בתרומה הגבוהה בהיסטוריה שניתנה לקרן.

"ברצוני להודות לדוויין על הנדיבות המדהימה, החמלה והיוזמה שלו בדרך המשמעותית והחשובה שתעזור לקהילה שלנו", מסר ואנס. "בשם האלפים שיזכו לסיוע בזכות התרומה הזו, אני רוצה להגיד - תודה, תודה, תודה". על פי ההערכות, הקרן מסייעת לבין 7,000 ל-10,000 שחקנים נזקקים.

ב-13 ביולי הצטרפו חברי גילדת שחקני המסך אל שביתת התסריטאים של הוליווד, לשביתה משותפת ראשונה של שני האיגודים החשובים בתעשיית הבידור, לראשונה זה יותר מ-60 שנה. 160 אלף השחקנים שחברים בגילדה, שובתים במחאה על סירוב האולפנים להתאים את תנאי ההעסקה שלהם לעידן הסטרימינג ולהגן עליהם מפני שימוש בבינה מלאכותית.

בעקבות השביתה, על השחקנים אסור להתייצב לצילומי הפקות קולנועיות וטלוויזיוניות, לחתום על חוזים עם כל הפקה שהיא, להימנע מהשתתפות באודישנים וחזרות ולהימנע ממסעות יחסי ציבור או קידום של פרויקטים שצולמו, כולל השתתפות בריאיונות, פסטיבלים או טקסי פרסים.

הפופולריים