לראשונה מאז 2001: טקס פרסי האמי יידחה

לראשונה מאז 2001: טקס פרסי האמי יידחה
מגזין "וראייטי" דיווח כי הספקים המעורבים בהפקת הטקס, קיבלו הודעה רשמית על דחייתו בעקבות שביתת השחקנים והתסריטאים בהוליווד • על אף שטרם הוכרז מועד חלופי, על פי הדיווח רשת FOX מעוניינת לקיימו בחודש ינואר 2024
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פסלוני האמי, ארכיון
צילום: גטי אימג'ס

בפעם הראשונה מאז 2001, טקס פרסי האמי צפוי להידחות מן המועד המקורי בו תוכנן להתקיים - 18 בספטמבר, בעקבות שביתת השחקנים והתסריטאים הגדולה בהוליווד. כך דיווח הבוקר (שישי) אתר "וראייטי". על פי הדיווח, הספקים המעורבים בהפקת הטקס, קיבלו הודעה רשמית לגבי אי-קיומו במועד המתוכנן.

עוד דווח ב"וראייטי" כי רשת השידור האמריקנית FOX שמשדרת השנה את הטקס, מעוניינת לדחות את הטקס לחודש ינואר - בשיא עונת הטקסים, בעוד האקדמייה לטלוויזיה מעוניינת לקיימו בחודש נובמבר. כמה טקסים כבר נקבעו לחודש ינואר 2024 - טקס פרסי גלובוס הזהב שיתקיים ב-7 בינואר וטקס פרסי בחירת המבקרים שיתקיים ב-14 לחודש.

הפעם האחרונה בה נדחה הטקס הייתה כאמור בשנת 2001. אז נדחה הטקס פעמיים מהמועד המקורי - 16 בספטמבר - בעקבות פיגועי 11 בספטמבר. כשנקבע שוב ל-7 באוקטובר, נדחה הטקס ל-4 בנובמבר בעקבות הפלישה האמריקנית לאפגניסטן.

מוקדם יותר החודש הוכרזו המועמדויות לטקס. העונה הרביעית והאחרונה של סדרת הדרמה "יורשים" מובילה את רשימת המועמדים עם 27 מועמדויות. אחריה "האחרונים מבינינו" שקיבלה 24 מועמדויות ו"הלוטוס הלבן" עם 23 מועמדויות.

הפופולריים