וונדר וומן חוזרת? גל גדות בריאיון: "מפתחים סרט שלישי"

וונדר וומן חוזרת? גל גדות בריאיון: "מפתחים סרט שלישי"
אחרי שביססה את מקומה בהוליווד ואפילו קיבלה כוכב בשדרה המפורסמת בעולם, גדות משיקה את הסרט החדש שלה "לב של אבן" שהפיקה יחד עם בעלה. בשיחה עם סיון סיסאי היא דיברה על היצירה המשותפת, המצב בארץ, וגם - האם נראה אותה בפעם השלישית במדי וונדר וומן? | צפו בריאיון
גל גדות
צילום: ללא

רגע לפני שסרטה החדש "לב של אבן" (Heart of Stone) יוצא בנטפליקס, גל גדות נותנת תקווה למעריצי "וונדר וומן" ואומרת בריאיון ששודר היום (רביעי) בחדשות הערב: "אנחנו מפתחים סרט שלישי ונראה מה יהיה עם זה". גדות שלחה את המסר המרגיע ברקע דיווחים בהוליווד על הקפאת צילומי הסרט השלישי. "אף אחד לא דיבר איתי אף פעם על הקפאה, לי נאמר שאני בידיים טובות ושאני יכולה להיות רגועה". 

 

לאחר שינויים בהנהלת אולפני DC בשנה האחרונה, דיווחים בהוליווד הצביעו על פיטוריה של פטי ג'נקינס, מי שביימה את שני הסרטים הראשונים של וונדר וומן. "היינו אמורים לצלם עכשיו את הסרט השלישי עם פטי, החברה האהובה והבמאית המאוד מוכשרת, אבל זה לא יקרה", אומרת גדות. 

בעוד קצת יותר משבוע ייצא בנטפליקס סרטה החדש של גל גדות. "לב של אבן" הוא מותחן ריגול שהפיקה יחד עם בעלה ירון וסרנו ובו היא מככבת בתפקיד הראשי. "הבאנו את נטפליקס ועשינו את הכול עם סקיידנס, חברת הפקה נוספת שאנחנו עובדים איתה. הם עשו את 'משימה בלתי אפשרית'. היה תהליך קריאטיבי מדהים. הבאנו אנשים מהארץ שיעזרו לנו בתהליך הזה".

גדות מגלמת את סוכנת ה-CIA רייצ'ל סטון, ולצידה מככבים ג'יימי דרנן, כוכב 50 גוונים של אפור, בתפקיד הנבל, וכוכבת בוליווד אליה בהאט. הסרט צולם בצפון איטליה, לונדון, רייקיאוויק, וליסבון. גדות סיפרה שגורמים מישראל לקחו חלק ביצירת הסרט, כשמי שאחראית לשיר הנושא היא לא אחרת מנגה ארז.

וברקע הימים מתוחים בישראל, גדות סיפרה איך היא מתווכת את המצב בארץ לקהל הבין לאומי שלה. "אני ישראלית. הבית שלי זה ישראל. הלב שלי, המשפחה שלי, זו מי שאני. בכל מה שאני עושה חשוב לי לספר את הסיפור של ישראל היפה, של האנשים הטובים שגרים בארץ, עם הערכים עם העשייה, התחכום, הצחוק והחוצפה. חשוב לי לשגרר את ישראל, וזה מה שאני אוהבת לעשות". 

במאי 2022, במהלך מבצע "שומר החומות" גדות כתבה בעמוד האינסטגרם שלה: "ליבי נשבר. מדינתי במלחמה. אני דואגת לאנשיי, מגיע לישראל להיות מדינה חופשית ובטוחה". הפוסט הוביל למתקפה על גדות ברשתות.

הפוסט שפרסמה גדות

בחודש יוני התבשרה גדות שזכתה בכוכב בשדרת הכוכבים בהוליווד. הכוכבת סיפרה: "זה סוריאליסטי. זה לא מהדברים שעברו לי בראש. תמיד שחקן חולם על האוסקר, זה אפילו לא עבר לי ברדאר. פתאום הודיעו לי על זה, אז זה היה מפתיע מאוד". 

הפופולריים