אחותה של סלין דיון מעדכנת: "לא מוצאים תרופה שעובדת"

אחותה של סלין דיון מעדכנת: "לא מוצאים תרופה שעובדת"
בריאיון לעיתון קנדי מסרה קלודט דיון כי הזמרת מתייעצת עם חוקרים שמתמחים ב"תסמונת האדם הנוקשה" איתה אובחנה בשנה שעברה • "היא עובדת קשה, יש לה משמעת עצמית", אמרה בריאיון • בחודש דצמבר האחרון חשפה הזמרת כי אובחנה עם התסמונת הנדירה, וביטלה מאז את כל הופעותיה לשנים 2023 ו-2024
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סלין דיון בהופעה, 2019
צילום: אי-פי

קלודט דיון, אחותה של סלין דיון, עדכנה בריאיון לעיתון הקנדי "Le Journal de Montreal" במצבה של הזמרת המתמודדת בשנה האחרונה עם "תסמונת האדם הנוקשה". בריאיון שפורסם אמש (חמישי) מסרה האחות כי דיון בת ה-55 מטופלת על ידי אחות נוספת, לינדה שמה, שעברה להתגורר איתה בביתה שבלאס וגאס, וכי היא מתייעצת עם חוקרים שמתמחים בתסמונת הנדירה. "אנחנו לא מוצאים עדיין שום תרופה שעובדת, אבל יש תקווה - וזה חשוב".

"אני באמת חושבת שהיא צריכה לנוח בעיקר", אמרה קלודט בריאיון. "היא תמיד עשתה מעל ומעבר, ניסתה להיות הטובה ביותר בתחום שלה. אבל בשלב מסוים הלב והגוף שלך מנסים להגיד לך משהו. חשוב להקשיב לזה. יש לה משמעת עצמית בכל תחום בחייה. לינדה, שמתגוררת איתה, אומרת לי שהיא עובדת קשה". לדבריה, המשפחה משוכנעת שדיון תמצא יום אחד פתרון שיקומי שיאפשר לה לחזור אל הבמה.

בחודש דצמבר 2022 חשפה דיון כי אובחנה עם התסמונת הנוירולוגית הנדירה, שפוגעת באחד ממיליון בני אדם. "לצערי, התכווצויות השרירים האלו משפיעות על כל חלק בשגרת החיים שלי", אמרה דיון בסרטון שפרסמה אז. "לפעמים הן מקשות עליי ללכת ולא מאפשרות לי להשתמש במיתרי הקול ולשיר כמו שאני יודעת".

בעקבות מצבה הרפואי ביטלה דיון את הופעתה בישראל, שתוכננה להתקיים ב-31 במאי השנה, הופעה שנדחתה פעמיים בעקבות מגפת הקורונה. לפני שלושה חודשים הודיעה דיון על ביטול כל הופעותיה שתוכננו להמשך השנה ולשנת 2024.

הפופולריים