חוזרים להתגלגל: "הרולינג סטונז" חשפו את האלבום החדש

חוזרים להתגלגל: "הרולינג סטונז" חשפו את האלבום החדש
באירוע שהתקיים בלונדון, חשפו חברי הלהקה כי האלבום החדש כולל 12 רצועות, בשתיים מהן השתתף חבר הלהקה המנוח צ'ארלי ווטס • באלבום השתתפו עוד סטיבי וונדר, ליידי גאגא ופול מקרטני • האלבום החדש Hackney Diamonds ישוחרר ב-20 באוקטובר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
חברי להקת הרולינג סטונז, 06.09.23
צילום: אי-פי

להקת הרולינג סטונז הבריטית חשפה אחר הצהריים (רביעי) את אלבומה החדש Hackney Diamonds באירוע שקיימה ברובע האקני בלונדון. האירוע, בהנחיית המגיש והקומיקאי הבריטי ג'ימי פאלון, הועבר בשידור חי ברחבי העולם בערוץ היוטיוב הרשמי של הלהקה. מדובר באלבום האולפן הראשון של הרולינג סטונז מאז 2005 בו חומרים חדשים, והראשון שתשחרר מאז מותו של חבר הלהקה המנוח צ'ארלי ווטס.

באירוע נחשף כי האלבום שישוחרר ב-20 באוקטובר ויכלול 12 רצועות, הוקלט ברובו במהלך השנה האחרונה. העבודה עליו החלה לפני יותר משנתיים, וכך בהקלטה של שתיים מהרצועות הספיק ווטס להשתתף. באחת מהן השתתף גם הבסיסט המיתולוגי של הלהקה, ביל וויימן, שפרש ממנה בשנת 1993. באלבום המדובר מתארחים גם סטיבי וונדר, ליידי גאגא ואפילו פול מקרטני, שאישר לאחרונה כי ניגן בס בשני שירים שהקליט עם הלהקה.

עוד באירוע חשפה הלהקה סינגל חדש ששמו Angry, שגם פותח את האלבום. בקליפ המלווה את הסינגל משתתף השחקנית האמריקנית סידני סוויני, כוכבת הסדרות "אופוריה" ו"הלוטוס הלבן".

הפופולריים