הוא חוזר: הצצה ראשונה לסדרת ההמשך של "פרייז'ר"

הוא חוזר: הצצה ראשונה לסדרת ההמשך של "פרייז'ר"
השחקן קלסי גרמר חוזר אל נעליו של הפסיכיאטר פרייז'ר קריין אחרי 19 שנה • הסדרה הקומית המחודשת תעלה ב-12 באוקטובר בשירות הסטרימינג פרמאונט+ שאינו זמין בישראל
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
קלסי גרמר מתוך "פרייז'ר" החדשה
צילום: פרמאונט+

שירות הסטרימינג פרמאונט+ שחרר הערב (חמישי) את הטריילר הרשמי לסדרת ההמשך של "פרייז'ר", במרכזה חוזר השחקן האמריקני קלסי גרמר אל דמותו של הפסיכיאטר פרייז'ר קריין. שני הפרקים הראשונים בסדרה החדשה, שמורכבת מעשרה פרקים, יעלו בשירות הסטרימינג של רשת אן-בי-סי ב-12 באוקטובר.

הסדרה החדשה עוקבת אחר פרייז'ר עם שובו לבוסטון, בה התגלה בסדרה "חופשי על הבר" (Cheers). שם הוא מתכוון לפתוח פרק חדש בחיים, להתמודד עם אתגרים חדשים כשהחשוב שבהם הוא לבנות מחדש את מערכת היחסים שלו עם בנו פרדי, שעובד כלוחם אש.

מלבד גרמר, משתתפים בסדרה המחודשת ניקולס לינדהרסט ("על שוטים ואנשים"), ג'ק קטמור-סקוט ("טנט", "אופנהיימר"), אנדרס קית', ג'ס סלגיירו וטוקס אולאגונדויה ("קאסל", "חדשים בשכונה"). עוד יתארחו בסדרה זוכת האמי והטוני ביבי ניווירת' שגילמה את אשתו לשעבר של פרייז'ר, לילית', בסדרות "חופשי על הבר" ו"פרייז'ר" ואיתה פרי גילפין שגילמה את רוז, חברתו ושותפתו לעבודה של פרייז'ר.

הסדרה הקומית "פרייז'ר" עלתה לאוויר לראשונה ברשת אן-בי-סי בשנת 1993 ורצה במשך 11 עונות. עד לשנת 2016 החזיקה הסדרה בשיא זכיות בפרסי אמי עם 37 פסלונים, עד ש"משחקי הכס" שברה אותו. עם זאת, הסדרה בה כיכבו לצד גרמר דייוויד הייד פירס, ג'ון מהוני וג'יין ליבס, מחזיקה עדיין בשיא הזכיות לסדרה קומית.

הפופולריים