עכשיו זה רשמי: רן דנקר ובן זוגו התחתנו בניו יורק

עכשיו זה רשמי: רן דנקר ובן זוגו התחתנו בניו יורק
"האיש הכי שווה בתבל הוא בעלי ואני בעלו", כתב היום דנקר בפוסט באינסטגרם • בני הזוג, שמנהלים מערכת יחסים מאז 2012, מגדלים במשותף את שתי בנותיו של וייזר מהורות משותפת • בחודש יולי האחרון דווח כי בני הזוג מצפים לבת משותפת בהליך פונדקאות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איתי וייזר ורן דנקר בניו יורק, 15.09.23
צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של רן דנקר

שלוש שנים מאז שנישאו בטקס מצומצם, הזמר והשחקן רן דנקר ובן זוגו הבמאי והתסריטאי איתי וייזר, נישאו היום (שישי) בניו יורק.

"עכשיו זה רשמי, האיש הכי שווה בתבל הוא בעלי ואני בעלו. שנה טובה וגאה ואמרו אמן", כתב דנקר בפוסט שפרסם בחשבון האינסטגרם שלו. "זהו זה רשמי, נשואים. בעלי האהוב, האיש השווה ביקום ועם הלב הכי ענק בעולם. אני אוהב אותך", כתב וייזר בפוסט משלו. "עיריית ניו יורק חתמה עלינו על הראש (הלוואי שישראל תתקדם לשם ובזריזות, כי אתם מפספסים וחבל)", הוא הוסיף.

וייזר ודנקר בניו יורק, היום (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של רן דנקר)

השניים מנהלים מערכת יחסים מאז 2012, ומגדלים במשותף את שתי בנותיו של וייזר מהורות משותפת. בדצמבר 2020, בשיאה של מגפת קורונה, ערכו השניים טקס נישואים מצומצם. בחודש יולי האחרון דווח כי בני הזוג מצפים לבת משותפת בהליך פונדקאות.

דנקר, מהיוצרים הבולטים הראשונים להשמיע את דעתם נגד הרפורמה במערכת המשפט, אמר השנה בריאיון לכאן רשת ב כי "צריך להניח לכל אדם לעשות את הבחירות שלו ולחיות כמו שהוא רוצה. המדינה הולכת לכיוון חד-ממדי ומאוד קיצוני, ואני מקווה שסערות באות וסערות גם שוככות".

הפופולריים