אחרי טיילור סוויפט: גם סיבוב ההופעות הבינלאומי של ביונסה הופך לסרט

אחרי טיילור סוויפט: סיבוב ההופעות של ביונסה הופך לסרט
הזמרת המצליחה הכריזה על סרט שתיעד את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה שהגיע הלילה לסיומו • הסרט RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ יגיע לבתי קולנוע בארצות הברית, קנדה ומקסיקו ב-1 בדצמבר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ביונסה בהופעה בוורשה, יוני 2023
צילום: גטי אימג'ס

כוכבת העל האמריקנית ביונסה הכריזה הבוקר (שני) על סרט שתיעד את סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה Renaissance World Tour שהגיע הלילה לסיומו. הסרט RENAISSANCE: A FILM BY BEYONCÉ יגיע לבתי קולנוע בארצות הברית, קנדה ומקסיקו ב-1 בדצמבר.

אתמול דיווח אתר הבידור האמריקני "וראייטי" כי הפרויקט לא יהיה מורכב מביצועיה של הזמרת מן ההופעות החיות בלבד, אלא גם מקטעים מתוך האלבום הויזואלי של ביונסה Renaissance ומתיעוד אחורי הקלעים של הפקת המופע המצליח ביותר בקריירה של הזמרת.

עם סיומו הלילה, סיבוב ההופעות הבינלאומי של ביונסה צפוי להסתכם בהכנסה מוערכת של כ-560 מיליון דולר ממכירת כרטיסים. בקיץ האחרון נכנס סיבוב ההופעות הישר למקום העשירי בדירוג סיבובי ההופעות המצליחים בכל הזמנים, עם רווח של 461 מיליון דולר. Renaissance World Tour שיצא לדרך במאי האחרון בשוודיה, כלל 56 הופעות. כל הופעה נמשכה בין שעתיים וחצי לשלוש שעות, כללה שש מערכות ועד 40 שירים.

בסוף החודש שעבר הכריזה טיילור סוויפט על צאת סרט ההופעה שלה Taylor Swift: The Eras בארצות הברית בלבד ב-13 באוקטובר. יממה לאחר ההכרזה, הודיעו שלוש רשתות בתי הקולנוע המובילות בארצות הברית על מכירת כרטיסים בהיקף 37 מיליון דולר, סכום גבוה מזה שהכניסו שוברי קופות כמו "מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר" ו"ספיידרמן: אין דרך הביתה" ביום הראשון למכירת הכרטיסים.

בשבוע שעבר הודיעה הזמרת כי הסרט יופץ בו-זמנית ביותר ממאה מדינות ברחבי העולם. על אף שישראל לא הופיעה ברשימת המדינות שפרסמה הזמרת, למחרת הודיעו רשתות בתי הקולנוע "סינמה סיטי" ו"קולנוע לב" על פתיחת מכירת הכרטיסים.

הפופולריים