"מאטל" השיקה בובת ברבי במחווה לזמרת סטיבי ניקס

"מאטל" השיקה בובת ברבי במחווה לזמרת סטיבי ניקס
ענקית הצעצועים האמריקנית ייצרה את הבובה לרגל יום הולדתה ה-75 של ניקס • הבובה עוצבה בהשראת עטיפת האלבום זוכה הגראמי של להקת "פליטווד מק" Rumours
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סטיבי ניקס בטקס פרסי הגראמי של 2017
צילום: גטי אימג'ס

ענקית הצעצועים האמריקנית "מאטל" חשפה אמש (שני) בובת ברבי חדשה בדמות הזמרת והמוזיקאית האמריקנית סטיבי ניקס. הבובה יוצרה לרגל חגיגות יום ההולדת ה-75 של ניקס, שחל בחודש מאי האחרון. על פי הודעת חברת הצעצועים, הבובה עוצבה בהשראת עטיפת האלבום זוכה הגראמי של להקת "פליטווד מק" Rumours משנת 1977.

"כשאני מתבוננת בה, אני רואה את עצמי בגיל 27", כתבה ניקס בפוסט שפרסמה ברשתות החברתיות. "אני נזכרת בעלייה אל הבמה, בבגד השחור ומגפיים ואני רואה את עצמי בה. כל מה שעברנו מאז 1975, המלחמות שנלחמנו, הלקחים שלמדנו. אני היא והיא אני. הלב שלי נמצא בה".

דומה למקור? בובת הברבי של סטיבי ניקס (צילום: מאטל)

ניקס, שהייתה מועמדת לשמונה פרסי גראמי, פרצה בשנת 1975 כחברה בלהקת "פליטווד מק", עם שותפה המוזיקלי ובן זוגה לחיים באותה התקופה לינדסי בקינגהאם. בראשית שנות ה-80 פתחה בקריירת סולו מצליחה, במסגרתה שחררה שמונה אלבומים. ניקס היא האישה הראשונה שנכנסה אל היכל התהילה של הרוקנרול פעמיים - בשנת 1998 כחלק מ"פליטווד מק" ובשנת 2019 על קריירת הסולו.

לידיעת האספנים, הבובה המדוברת תהיה זמינה לרכישה החל מ-10 בנובמבר תמורת 55 דולר. ניקס מצטרפת לאייקונים מוזיקליים כמו אלביס פרסלי, אלטון ג'ון, גלוריה אסטפן, דיוויד בואי וטינה טרנר שזכו גם הם להפוך לבובת ברבי בשנים האחרונות.

הפופולריים