"שירו לאחינו ואחיותנו": המחווה של U2 לקורבנות הטבח ברעים

"שירו לאחינו ואחיותנו": המחווה של U2 לנרצחי הטבח ברעים
סולן הלהקה שינה הלילה את מילות השיר "Pride" בהופעה שקיימו בלאס וגאס • "אנחנו שרים למען האנשים שלנו, אנשי מוזיקה, שמחים ואקספרימנטליים", אמר בונו על הבמה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בונו, סולן להקת U2, בלאס וגאס, אמש
צילום: רשתות חברתיות

סולן להקת U2, בונו, שינה הלילה (שני) את מילות השיר "Pride" במחווה לנרצחי הטבח במסיבה ברעים. "אני רוצה לשיר לאחינו ואחיותינו, שהם עצמם שרו בפסטיבל 'נובה סוכות' בישראל", אמר בונו לקהל בהופעה שקיימה להקת הרוק האירית באולם The Sphere בלאס וגאס. "אנחנו שרים למענם, האנשים שלנו, אנשים כמונו, אנשי מוזיקה, שמחים ואקספרימנטליים, אנשים משלנו. אנחנו שרים להם".

כשהגיע אל הבית השלישי בשיר, שעוסק במקור ברצח מרטין לות'ר קינג, שר בונו: "השכם בבוקר, 7 באוקטובר/ השמש עולה בשמי המדבר/ מגני דוד, הם לקחו את חייכם/ הם לא יוכלו לקחת את גאוותכם". בתום הביצוע אמר לקהל: "פסטיבל של מוזיקה ושלום. אתם מסוגלים לקלוט מה הבני זונות האלה עשו?".

בראשית החודש חנכה הלהקה את אולם ההופעות החדש בלאס וגאס, שנבנה בהשקעה של 2.3 מיליארד דולר. המבנה הכדורי מתנשא לגובה של 111 מטרים, רוחבו 157 מטרים והוא מכוסה ב-1.2 מיליון נורות לד. נבנו בו 18,600 מקומות ישיבה והוא יכול להכיל עד 20 אלף איש בעמידה. מופע הקבע של הלהקה במקום מורכב מ-25 הופעות והוא צפוי להגיע לסיומו ב-16 בדצמבר.

הפופולריים