במחווה לעידן עמדי: עומר אדם ביצע את "כאב של לוחמים" בכיכר החטופים

במחווה לעידן עמדי: עומר אדם ביצע את "כאב של לוחמים"
אדם נעל את עצרת "מאה ימים של גיהנום" שהתקיימה בתל אביב במשך 24 שעות • נשיא המדינה הרצוג התקבל בקריאות בוז ובצעקות "עכשיו" כשנאם באירוע
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עומר אדם נועל את העצרת בכיכר החטופים, 14.01.24
צילום: המטה להחזרת החטופים והנעדרים

הזמר עומר אדם נעל הערב (ראשון) את העצרת שהתקיימה ביממה האחרונה בכיכר החטופים בתל אביב לציון 100 יום למתקפת הטרור הרצחנית שביצעו מחבלי חמאס ב-7 באוקטובר, 100 ימים בהם מוחזקים עדיין 136 חטופים ישראלים בשבי ברצועת עזה. אדם ביצע על הבמה את "כאב של לוחמים", שירו של הזמר, השחקן ולוחם המילואים עידן עמדי שנפצע קשה בשבוע שעבר ברצועת עזה.

"את השיר הבא אני רוצה להקדיש לחבר יקר", אמר עמדי על הבמה לפני שביצע את השיר. "כשהגיעה הבשורה שהוא נפצע קיבלתי אגרוף בבטן. אני רוצה להקדיש את השיר הזה לכל החיילים שלנו, לעידן עמדי, לכל הפצועים ולכל מי שנלחמים בשביל המדינה שלנו ובשבילנו ובשביל כל החטופים שלנו".

זמן קצר קודם לכן נשיא המדינה, יצחק הרצוג, התקבל בקריאות בוז ובצעקות "עכשיו", בעת שנאם באירוע נעילת העצרת בכיכר החטופים. נשיא המדינה ביקש מן הקהל שלא להפריע לו להעביר מסר באנגלית לאומות העולם ואמר: "הזמן הוא עכשיו. אסור שהנושא של שחרור החטופים יירד מסדר היום. אני מתחייב לעשות זאת בכל כלי שעומד לרשותי".

בעצרת שנפתחה במוצאי נאמו נציגי משפחות החטופים כמו גם חטופים ששוחררו משבי חמאס. מלבד אדם השתתפה בעצרת שורה ארוכה של אמנים, בהם עידן רייכל, הראל סקעת, שלומי שבת, זהבה בן, איתי לוי ושרית חדד.

הפופולריים