טוויסט בעלילה: אלק בולדווין מואשם שוב בהריגה בשוגג

טוויסט בעלילה: אלק בולדווין מואשם שוב בהריגה בשוגג
חבר מושבעים בניו מקסיקו החליט להעמיד שוב את בולדווין לדין לאחר שאתמול התקבלו ראיות חדשות • בולדווין מואשם בהריגתה בשוגג של הצלמת האלינה האצ'ינס בסט צילומי הסרט "ראסט" באוקטובר 2021 • אם יורשע, צפוי לו עונש של עד 18 חודשי מאסר
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלק בולדווין, 3011.23
צילום: גטי אימג'ס

תשעה חודשים לאחר שבוטלו האישומים נגדו, כוכב הקולנוע והטלוויזיה האמריקני אלק בולדווין מואשם פעם נוספת בהריגתה בשוגג של הצלמת האלינה האצ'ינס בצילומי הסרט "ראסט" באוקטובר 2021. כך קבע הערב (שישי) חבר מושבעים בניו מקסיקו.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בחודש אפריל האחרון בוטל האישומים שהוגשו נגד בולדווין בינואר 2023, בשל ראיות חדשות שקיבלה אז התביעה, לפיהן האקדח ממנו נורה הכדור בזמן צילומי הסרט עבר תהליך שפצור מאז שיוצר. כעת, בעקבות ראיות חדשות שקיבלו, הוחלט להביאו לדין.

על פי הדיווחים בכלי התקשורת בארצות הברית, הראיות החדשות הובאו בפני חבר המושבעים אתמול. אם יורשע, בולדווין צפוי לעונש של עד 18 חודשי מאסר.

בריאיון שהעניק בולדווין בדצמבר 2021, לראשונה מאז התקרית הטראגית, אמר השחקן כי אינו מרגיש אשם וכי "מישהו אחראי למה שקרה, אבל אני לא יכול להגיד מי. אני יודע שזה לא אני. יכול להיות שהייתי מתאבד אם הייתי חושב שאני אחראי". על ההשלכות המשפטיות הוסיף "דיברתי עם אנשים שמעורים בתחום, נאמר לי שיש סבירות נמוכה מאוד שיאשימו אותי במשהו פלילי".

האצ'ינס, ילידת אוקראינה, בוגרת האוניברסיטה הלאומית של קייב, עבדה כעיתונאית חוקרת בהפקות תעודה בריטיות לפני שעברה ללוס אנג'לס. היא הייתה בוגרת מכון הקולנוע האמריקני ועבדה בסרטי אינדי שונים. הייתה בת 42 במותה, הניחה אחריה בעל ובן.

הפופולריים