אוזי אוסבורן נגד קנייה ווסט: "אנטישמי, לא רוצה שום קשר אליו"

אוזי אוסבורן על קנייה ווסט: אנטישמי, לא רוצה קשר אליו
זמר ההבי מטאל האגדי טען בציוץ שפרסם כי דחה את בקשת הראפר להשתמש בקטע של להקתו באלבום החדש שלו, משום ש"גרם לרבים עוגמת נפש" • ווסט השתמש בקטע בניגוד לרצונו של אוסבורן - ששוקל צעדים משפטיים
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אוזי אוסבורן, קנייה ווסט
צילום: גטי אימג'ס

סולן להקת בלאק סבאת' אוזי אוסבורן, סיפר הלילה (שבת) כי סירב לבקשה של הראפר קנייה ווסט להשתמש בקטע מתוך שיר של להקתו וכינה אותו "אנטישמי". בציוץ ששיתף ברשת החברתית X כתב אוסבורן כי אינו רוצה שום קשר עם ווסט.

"קנייה ווסט ביקש רשות להשתמש לסמפל קטע מהופעה חיה של Iron Man משנת 1983", כתב אוסבורן בציוץ. "דחיתי את בקשתו כי הוא אנטישמי וגרם לרבים עוגמת נפש. הוא השתמש בכל זאת בקטע המדובר במסיבת האזנה לאלבום שלו שהתקיימה אמש. אני לא רוצה שום קשר עם האיש הזה".

גורמים מטעם אוסבורן מסרו היום לעיתון USA Today כי הם "שוקלים צעדים משפטיים" וכי "הצוות המשפטי שלנו דיבר עם הצוות של ווסט".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

כזכור, באוקטובר 2022 נחסם חשבון האינסטגרם של ווסט, לאחר ששיתף צילום מסך של שיחה שקיים עם הראפר שון "דידי" קומבס, בו האשים אותו כי הוא "נשלט בידי יהודים".  מאז, נחשפו גם קטעים שלא שודרו מתוך ריאיון שהעניק לפוקס ניוז, בהם אמר שהיה מעדיף שילדיו ילמדו על חג החנוכה כדי שירכשו השכלה פיננסית.

בעקבות הדברים מותגי האופנה אדידס ובלנסיאגה ניתקו את קשריהם עימו, והונו של ווסט נחתך מ-2 מיליארד דולר ל-400 מיליון דולר. בחודש דצמבר האחרון פרסם ווסט פוסט התנצלות בעברית בפני הקהילה היהודית, שיוחס למסע יחסי ציבור לקראת צאת אלבומו החדש.

הפופולריים